eticaret paketleri
istanbul yazılım şirketleri
istanbul yazılım firmaları

istanbul yazılım şirketleri, genellikle diğer iller de bulunan yazılım firmalarına göre biraz daha fazla iş bitirme ve proje geliştirme tecrübesine sahiptir. Bunun tartışmasız en önemli nedenlerinden biride İstanbul’ daki insan ve şirket nufüsudur.

Türkiye İstatistik Kurumu ile Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) verilerinden yaptığımız derlemeye göre; 2018’de 82 milyon 3 bin 882 kişiye ulaşan Türkiye nüfusunun yüzde 18,4’ünü İstanbul oluşturmaktadır. Buda İstanbul’ daki nüfus verilerinin 15 milyon 67 bin 724 oldugunu göstermektedir.

Yine benzer verileri şirketler bazında almak istediğimizde ise; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği kayıtlarına göre; Türkiye genelinde bulunan kooperatif ve şirketlerin yüzde 41,67’si İstanbul’dadır. Buda istanbul yazılım şirketleri nin pazar paylarının diğer illerde bulunanlara oranlara çok daha yüksek olduğunun bir kanıtı aslında.

Özel yazılım ihtiyaçları ortaya çıktığında İstanbul yazılım firmaları

ile çalışmak bazen avantaj sunabilir. Özellikle yazılım talebiniz bazı teknoloji işbirlikleri geliştirmeyi gerektiriyorsa, işte tamda bu noktada İstanbul merkezli bir yazılım şirketleri firma ile çalışmanın avantajı çok daha fazla ön plana çıkar. Çünkü bilim ve sanayiden, , teknolojiye, finans ve para piyasalarından borsalara gibi pek çok merkezli firma İstanbul’ a merkez ofisini bulundurmakta / taşımakta veya mutlaka bir bölge ofisi barındırmaktadır.

İstanbul Özel Yazilim Geliştirme Firmaları

Eticarette Satışları Arttırmanın Yolları

Özel yazılım ihtiyacınız mı var?

Web yazılım veya Mobil yazılım geliştirme ihtiyacınız olduğunda istanbul yazılım şirketleri arasında kendisine haklı bir yer edinen Most idea firması ile çalışmak isteyebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük firmaları ile çalışan ve günümüzde en önemli etkenler arasında yer alan “Big Data” yönetimi ve geliştirmesi ile bu alanda sayısız tecrübesi bulunan firmamız ile kuracağınız teknoloji partner’ lığı; beraberinde sizlere bilişim dünyasında yer alan eşsiz kapıları aralar. Alanında uzman mühendislerden oluşan ekiplerimiz sizlere ve projenize hassasiyet ile yaklaşarak taleplerinizi doğru analiz eder; geliştirme süreçleri içerisinde kendi tecrübelerini de yansıtarak başarılı projeler elde etmenize olanak tanır.

Dünya genelinde ortaya çıkan yazılım projelerinin büyük oranda kısmının başarısızlıkla sonuçlandığı gerçektir. Bu oran ne yazık ki ülkemizde çok daha fazladır. Bunun en temel nedenleri;
* Doğru yazılım şirketleri ile çalışmamak;
* Müşteri ve yazılım şirketleri tarafında proje yöneticileri ile çalışmamak;
* Gerekli finansal bütçeleri hazırlamamak veya ödemeleri yapamamak;
* Ve tabii her sektörün kanayan yarası düşük maliyetlerle yapabilme arzusu.

Projenizin, isteğinizin ve talebinizin önemli olduğunu biliyor ve sizlerle empati kuruyoruz. Biz biliyoruz ki en önemli reklam, tamamladığınız başarılı projeler ve mutlu müşterilerdir.

Son zamanlarda tüm dünyada ortaya çıkan PANDEMİ ve bunun ticari etkileri bir kez daha gösterdi ki, kendi yazılımı olmayan, müşterilerine internet üzerinden ulaşamayan firmalar ne yazık ki gelişen şartlara karşı daha savunmasız oluyorlar.