Adwords-uzmani
Adwords Uzmanı
Adwords Nedir?

Adwords Uzmanı Kimdir?

Adwords Uzmanı Kimdir, Adwords Nedir sorularınıın yanıtlarını vererek başlayalım önce yazımıza dilerseniz.
Adwords, arama motorlarının arasında en popüler ve en çok kullanılan Google’ in organik arama sonuçlarında geride kalan web sitelerinin “Açık Arttırmalı, Tıklama Başına Maliyet (TBM)”  ile firmalarının sağladığı hizmet ve ürünlerle alakalı aramalarda sitelerinin Google aramalarında üst sırada çıkmasını sağlayan ÜCRETLİ bir hizmettir.

Peki Adwords Uzmanı Kimdir?
Adwords Uzmanı, firmanızın dijital pazarlama ve dijital reklamlarınızı takip ederek, rakip analizlerini, reklam planlamalarını ve reklam stratejilerini, reklamların kurulumlarını ve optimizasyonu periyodik olarak yapan, takip eden ve raporlayan kişidir.

Günümüzde firmaların hizmet ve ürünlerini satabilecekleri en önemli platform şüphesiz ki; internettir.

İnternet üzerinden mal ve hizmetlerinize müşteri adaylarınızın ulaşabilmesinin tek yolu ise işletmenizi, ürün ve hizmetlrinizi internet aramalarında kolayca bulabilmeleridir.

Tam da bu aşamada Google Adwords reklamları firmanıza çözüm sunmakta ve müşteri adaylarınızın, işletmenizi, ürün ve hizmetlerinizi bulmasını sağlamaktadır.

adwords uzmani

Neden Bir Adwords Uzmanı ile Çalışmalıyım?

Kendim Reklamlarımı Yönetemez miyim?

Neden Bir Adwords Uzmanı ile Çalışmalıyım?

Reklamın önemini ve ne olduğunu anlamışken, hiç şüphesiz ki ardından aklımıza gelen ikinci soru bu reklamları kendim yönetemez miyim olacaktır.
Adwords reklamlarında en önemli ve belki de kilit unsur, her reklam stratejilerinde olduğu gibi burada da arama sonuçlarında listelenmenin karşılığında bir ücret ödenir.

Yani doğru oluşturulmayan reklam stratejileri ile ya TBM yani Tıklama Başı Maliyetler çok yüksek olur. Yada verilen reklamlar sonrasında elde edilen dönüşüm yetersiz olur veya hiç olmaz. İyi ve doğru bir Adwords uzmanı ürün ve hizmetlerinizin satılmasına daha çok katkı sağlayan, potansiyel müşterilerinizi, müşteri adaylarınızı arttıran kişidir.

Bu anlamda reklamlarınızı yönetirken öğrenmeye çalışacağınız her bir strateji ve yöntem sizi fazladan harcama veya müşteri kaybı olarak döneceğinden çokta doğru bir hareket olmayacaktır.

Neden Most İdea?

Neden Adwords Uzmanı Olarak Most İdea ile Çalışmalısınız?

Çünkü bizim için en önemli olan şey müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini detaylı bir şekilde analiz ediyor ve ihtiyaç listesi çıkartıyoruz. Doğru rakip analizleri yaparak firmanız, ürün ve hizmetleriniz için en doğru reklam stratejilerini oluşturuyor ve bunları sürekli takip ederek, yeniliyor ve güncelliyoruz.

Hemen Bizimle İletişime Geçmek için, TIKLAYINIZ.

Firmamızı Linked IN’ de takip edebilirsiniz.

Bizi İnstagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi