BA/BS Mutabakatı Nedir?

BaBs Mutabakat Mükelleflerin (Form BA) ve (Form BS) verilerini vergi dairesine göndermeden önce karşı tarafla mutabakat yapmalarıdır.

Most Mutabakat Ne Yapar?

Most Mutabakat, BA ve BS mutabakatlarını internet üzerinden yapan, mutabakat işlemlerinin daha hızlı, etkin ve ucuz yapılmasını sağlayan, izlenebilirlik sağlamak üzere tasarlanmış yenilikçi bir internet çözümüdür. Most idea yazılım tarafından tasarlanan Most Mutabakat ile Babs mutabakat ve cari mutabakat larınızı kolayca excel ile yada kullandığınız program ile online olarak yapabilirsiniz.
Most Mutabakat ile kolay mutabakat yapmanın avantajlarını yaşabilirsiniz.

E-Mutabakatın Avantajları Nelerdir?

BA/BS mutabakatı, muhasebecilerin belki de en çok zamanını alan, bazen ek personele ihtiyaç duyulan maliyetli bir süreçtir. mostmutabakat ile her ay sonu firmaları tek tek aramak zorunda kalmayacak, mutabakatlarınızı daha hızlı, etkin ve ucuz yapacaksınız. Most Mutabakat ile ;

*Tek adımda binlerce mutabakat işlemini gerçekleştirebileceksiniz.

*Telefon ,faks ve e-posta için ayırdığınız zaman ve iş gücü kaybını ortadan kaldırabilecek, maliyetlerinizi azaltabileceksiniz

*İzlenebilirlik sağlayabileceksiniz.

*Faturalar arasında kaybolmayacaksınız.

*Bildirimlerinizi gönül rahatlığıyla vermenin keyfini yaşayacaksınız.

BaBs Mutabakat Sistem Nasıl Çalışır?

1- Öncelikle anasayfamızda yeralan “üyelik” bölümünden üyelik kaydınızı oluşturmanız gerekmektedir.

2- Mutabakat bilgilerini manuel girebileceğiniz gibi, excel dosyası üzerinden transfer  edebilir veya kullandığınız sistemden online olarak aktarabilirsiniz.

3 – Mutabakat yapacağınız firmaların iletişim bilgilerinin (e-mail, fax no) bir kere doldurulması yeterlidir.

4- Mutabakatları istediğiniz zaman karşı tarafa gönderebilirsiniz. Gönderimler e-mail  yoluyla yapılabilir.

5- E-mail yoluyla yaptığınız gönderimlerde karşı taraf kendisine gelen mesaj üzerinden tek tıklama ile babs mutabakat ınızı onaylayabilir veya sorun bildirebilir.

6- BaBs Mutabakat larınızı açık kaldığı sürece takip edebilir, yanıtlanmamış mutabakatlarınıza tekrar gönderim yapabilirsiniz.

Yüklediğim verileri başkaları görebilecek mi?

Hayır. Başka firmaların sizin gönderimlerinizi görmesi mümkün değildir. Her firma kendi kullanıcı kodu ve şifresi ile yüklediği verileri görebilir.

Nasıl Üye Olurum? Üye Olurken Nelere Dikkat Etmeliyim?

mostmutabakat.com‘a “Üye Ol” bölümünden hemen üye olabilirsiniz. Üyelik işlemleri sırasında girdiğiniz ve yüklediğiniz bilgilerin doğru olduğundan emin olmalısınız.

Most Mütabakat, Online Cari Mutabakat ve Online BaBs sistemi ile firmanızda her ay sonu yapmakta zorlandığınız BaBs Mektuplarını tek bir tuş ile kolayca carilerinize gönderebilecek ve mütabakat cevaplarınızı tek bir ekrandan izleyebileceksiniz. Üstelik sınırsız sayıda mütabakat yapabildiğiniz online mutabakat sistemimiz ile birlikte henüz yanıt vermeyen firmalara kolayca hatırlatma mailleri gönderebilirsiniz.