CRM - Müşteri İlişkileri Yönetimi

Satışlarınızı Arttırın.

Most CRM ile satışlarınızı daha iyi ve daha hızlı yönetin. Akıllı ve kolay otomasyon yapısı ile ekibiniz daha verimli çalışabilir ve daha fazla satış kazanabilirsiniz.

Potansiyel Müşterilere Ulaşmak Artık Daha Kolay.

Doğru zamanda potansiyel müşterilere ulaşın ve her kanalda onlara erişin. MostCRM yazılımı, her büyüklükteki işletmelerin fırsatları daha yakından incelemesine ve raporlamasına yardımcı olur.

HEMEN ÜCRETSİZ DENEYİN

Most idea ile CRM Çözümleri

Most idea, 2005 yılından bu yana bir çok sektörü özel yazılım ve CRM çözümleri ile tanıştırmıştır.

Biz Kimiz?

Most idea, 2005 yılından bu yana bir çok sektörü özel yazılım çözümleri ile tanıştırmıştır. Web/mobil uygulamalarda ki tecrübesi, çalıştığı tüm firmaların ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, onlar için en uygun çözümleri geliştirir.
Türkiye’ nin en büyük firmaları ile çalışan Most idea, interface ve web raporlama/portal çözümleri ile en çok tercih edilen ve memnun kalınan yazılım şirketlerinden biridir. Sizde Most idea çözümleri ile tanışmak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • Bulut Tabanlı CRM

  Mekan ve zaman bağımsız kullanım sağlayan, bulut teknolojisi ile hazırlanan MostCRM ile istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman veri girişi yapabilir, randevularınızı ayarlayabilir, müşteri bilgilerinize erişebilirsiniz.

 • Güvenilir, Kolay ve Kullanışlı

  Kullanıcı deneyimi dikkati alınarak, hızlı ve kolay veri girişi sağlayabileceğiniz, erişmek istediğiniz veriye kolay erişebileceğiniz, kullanıcı dostu tasarımı ve banka seviyesinde kullanılan güvenlik protokolleri ile ISO standartları ve Dünya standartlarında veri şifreleme ile tüm veriniz güvenilir şekilde saklanır.

 • İletişim Kanallarını Yönetme

  İletişim kanallarınızı doğru yönetir ve böylelikle, müşterilerinize erişim sürelerinizi, personelinizin satış kapatma analizlerini, hangi iletişim kanalları ile hangi tip müşteriye erişildiğinin analitik raporlama özelliği ile iletişim performansınızı yönetebilirsiniz.

image

Most CRM ile Kullanıcı Dostu Arayüzler

ekran görüntüsü
ekran görüntüsü

Most CRM Yetenekleri

Yönetici ekranı
Satış personeli ekranı
Agent ekranları
Proje oluşturma, yetkilendirme (sınırız sayıda satış elemanı atama)
Proje teklifi (her proje için sınırız sayıda)
Proje durumu değiştirme
Proje iptal veya vazgeçme sebepleri
Fiyat listesi modelleri oluşturma
Fiyat listesini belirli bir müşteriye atama
Müşteri geçmiş hareketleri işleme (ziyaret, teklif, sözleşme, iptal)
Geçmiş teklifleri ve ziyaretleri inceleme
Güncel hareketleri yönetici ekranında gösterme
Ziyaret takvimini inceleme
Fuar ve organizasyon etkinlikleri ekleme
Ürün kategori bazlı satış ölçme
Satış gruplarına göre satış istatistikleri
Agent arama hedefi belirleme ve performans takibi
Satış ekiplerine ziyaret ve satış hedefi belirleme
Ürün grupları oluşturma
Satışları ve hedefleri grafik ile gösterme
Yetkilendirmeler (kullanıcı türüne göre)
Anket yönetimi
Sözleşme yönetimi
Pdf teklif listesi oluşturma
Müşteri, aday, potansiyel, aktif müşteri durumları belirleme
Agent için arama listesi oluşturma
Müşteri excel içe aktarma
Fuar organizasyon excel içe aktarma
Kütüphane (satış ekipleri için video, broşür, katalog, vs)

ve daha fazlası Most CRM'de...

Most CRM'in Yeteneklerinden Sadece Birkaçı

Sizin için hazırladığımız CRM - Müşteri İlişkileri Yönetimi yazılımımızın size sunduğu avantajlar

 • Kurumsal Hafıza Yaratma

  İş Ortaklarınızı, müşterilerinizi, müşteri adaylarınızı, toptan veya perakende tedarikçi veya bayilerinizi çok kolay bir şekilde oluşturabilir, grup oluşturup gruplara atamalar yapabilir, firmalar veya kişiler ile ilgili görüşmeleri kayıt edebilir, onlara teklif oluşturabilirsiniz.

 • Belgelerinize Anında Erişim

  Satış sonrası memnuniyet/şikayet anketleri oluşturabilir, ilgili belgelerle e-posta gönderebilir, yönetiminize rapor oluşturabilir, her şeyden önemlisi bu süreçleri kolaylıkla yönetebilirsiniz.

 • Etkin Zaman Yönetimi

  Haftalık, Günlük, Aylık gösterimler halinde Most CRM ekranlarınızı kişiselleştirebilir, satış ekibinizin ve satış sonrası hizmet veren ekibinizin aktivitelerini, route yönetimini, görüşme ve ziyaret planlarını takip ederek; etkin bir yönetim ve raporlama mekanizmasına sahip olmanızı sağlar.

 • Teklif Hazırlama Süreçleri

  Satış ekiplerinizin oluşturduğu satış süreçlerinizi, istediğiniz gibi özelleştirebilir, MostCRM sayesinde müşterilerinize teklif hazırlayabilir, bunun için oluşturulan özel tanımlamalar ile bir teklif vermeniz saniyelerinizi alabilir. Böylelikle hem teklif hazırlamış olursunuz, hemde zamanınızı doğru yönetmiş olursunuz.

 • Satış Sonrası Hizmetler

  Gerçekleştirilen bir satışın asıl değerli kılan satışı tamamlamak değil, sattığınız ürünün destek ve hizmetini doğr verebilmektir. MostCRM sayesinde sizlerde satış sonrası hizmetlerinizi çok kolya yönetebilecek, ister toplu ister tek sorulu anketler düzenleyebilir, müşteri memnunyetinizi ölçümleyebilirsiniz.

 • Fuar ve Organizasyon Takibi

  Düzenlenen organizasyonlarınızı türlerine göre ve özelliklerine göre sınıflandıralabilirsiniz. Organizasyon ve fuarlarda kesinleşen görüşme kayıtlarınızı sisteme girebilir, böylelikle bir müşteri portföyü oluşturabilirsiniz. Organizasyonlarınızı yıllık planda ve ajanda olarak görebilir, bütçe ve masraf planlayabilirsiniz.

Neden Most CRM'i Tercih Etmelisiniz

360 Derece Müşteri Yönetimi

Most CRM Çözümü'nün, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, müşteri ve aday müşteri bilgilerini görebileceğiniz, müşteriler ile ilgili görevleri girebildiğiniz, hatırlatma ve ziyaret planları oluşturabileceğiniz ve görevleri diğer kullanıcılara atayabileceğiniz bir sistemdir.

Satış Ekiplerinin Yönetimi

Most CRM’de müşteriler ile yapılan görüşmeler sonucunda aldığınız randevuları takip edebilir, randevu tarihi ve saati belirtilerek ileriye dönük iş planı gerçekleştirebilirsiniz. Aktivite iş planı bölümünde hangi tarihte, hangi müşteri ile görüşeceğinizi izleyebilirsiniz. Görüşmelerinizi rapor halinde alabilir, randevularınızı görerek ileriye yönelik sağlıklı iş planlaması yapabilirsiniz.

Müşteri Kayıtlarını Düzenleme

Aynı bilgilerin birden fazla girilmesi gibi bir çok hatayı günümüzde yapan yazılımlardan ayrı olan MostCRM ile çift kayıt oluşturma olasılığınızı ortadan kaldırırsınız. Böylelikle karmaşık müşteri listeleri ile karşılaşma gibi sorununuz kalmaz ve müşteri kayıtlarınıza doğru ve tam detaylı ulaşabilir ve yönetebilirsiniz.

Teklif Takibi ve Yönetimi

Most CRM ile teklif takip yönetimi sayesinde, satın alma teklifleri ve müşteriye verilen teklifler takip edilebilmektedir. Teklif takibi yapan firmalara yönelik hazırlanan bu menü ile teklif verilen firma, teklifi oluşturan personel, görüşülen yetkili, teklifin geçerlilik tarihi, teklifin son durumu (takipte, vazgeçildi, rakip sattı, kabul edildi) gibi işlem aşamaları ile takip edilebilmektedir.

Most CRM ile 360 Derece Müşteri Yönetimi

Sizin için özelleştirilebilen ve alt yapınızla uyumlu bir şekilde çalışan MostCRM yazılımını kullanmaya başlayın, müşterilerinizle etkileşiminizi artırın.

Hemen Başvur

Most idea İletişim Bilgileri

Hemen bizimle iletişime geçin ve MostCRM kullanmaya başlayın.


Adresimiz
Karadeniz Mah., Eski Edirne Asf. No:408, G5 Blok Kat:1 D.52 Viaport Venezia- 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul

Telefon Numaralarımız
0850 304 53 16 / 0212 909 1 904

E-Mail Adresimiz
[email protected]

Referanslarımız

Most CRM ürünümüzü kullanan bazı müşterilerimiz. Siz de vakit kaybetmeden aramıza katılın.