Dynamics SRM Danışmanlığı

  • Home
  • Dynamics SRM Danışmanlığı
DYNAMICS CRM DANIŞMANLIĞI

Most idea, Microsoft Dynamics CRM Danışmanlığı çözümleri ile birlikte firmalar için iş uygulamaları çözümleri uygulamaktadır ve geliştirmektedir.

Bu kapsamda Most idea, Dynamics AX ERP – CRM iş çözümlerinin satış ve pazarlama, uygulama ve uyarlama (implementasyon), yazılım geliştirme, bakım destek hizmetlerini vermektedir.

Most idea, birçok sanayi işletmesindeki yerli yabancı birçok ERP satış, uygulama ve proje yönetimi deneyimlerini; çok farklı sektörlerde sahip olduğu yazılım tecrübesiyle birleştirerek müşterilerine hizmet ortamı sağlamıştır.

ERP sektöründeki deneyimlerini Dynamics AX iş çözümleri ile birleştiren Most idea; böylelikle doğru analiz, doğru çözüm, yerinde özelleştirmeler ile müşterilerinin bilişim yatırımlarını kısa zamanda faydaya çevirmeye çalışmaktadır.

Günümüzde Microsoft Dynamics Crm Danışmanlığı uygulaması seçmek önemli bir karardır. Bu karar öncesinde firmanın Crm / Müşteri ilişkileri yönetim sistemi kullanmaya karar vermesi ise stratejik bir karardır. Zorlu ekonomik dünya şartları ve düşen kar marjları içerisinde CRM kullamına geçmek artık vaz geçilmez bir hal almıştır.

Crm Danışmanlığı hizmetlerimiz ürün seçim işleminden çok, firmanızın ihtiyaçlarına özgü uyarlanmış, uzun yıllar kullanımınıza uygun bir CRM Uygulama stratejisi yoluyla CRM‘ in başarı ile implemantasyonunun tamamlanmasını sağlamak üzere yapılandırılmış ve kalite standartlarımız ölçüsünde takip edilmektedir.

İster CRM‘ i ilk defa kullanacak olsanızda, mevcut olan CRM sisteminizi yenisi ile değiştirmek isteyin veya Microsoft Dynamics Crm Danışmanlığı ürününü özelleştirmek ve geliştirmek isteyin, tüm süreçleriniz de konusunda uzman ekibimiz ve danışmanlarımız ihtiyaç duyduğunuz stratejij danışmanlığı ve uygulama geliştirme ile ilgili teknik bilgi sağlayacaklardır.

CRM sisteminin ihtiyaç duyulduğu yapılarda bir diğer beklenti Pazarlama ve dijital pazarlamadır. Dijital pazarlama süreçlerinde gelen lead ve potansiyel fırsatların yönetilmesi ve takip edilebilmesi önemlidir.
Tamda bu bağlamda Dijital pazarlama süreçleriniz için grup şirketimiz Most dijital’ den her zaman destek alabilirsiniz.

Mostidea Yazılım

Most Hizmet Kalitesine Her Büyüklükten
400+ Firma Güveniyor..

İletişim Hattı & E-posta

+90 (212) 909 1 904info@mostidea.com.tr

Merkez Ofis

Karadeniz Mah., Eski Edirne Asf. No:408, J Blok Kat:3 D.104 Viaport Venezia- 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul

Çalışma Saatleri

9:00 – 18:00

    Teklif Al - Sizi Arayalım

    Taleplerinizi sizi arayalım formunu kullanarak bize iletebilirsiniz.