En İyi Yazılım Firmaları - Türkiyenin En iyi Yazılım Şirketleri?

En iyi Yazılım firmaları veya başka bir deyişle En iyi yazılım şirketleri; konusunda çeşitli spekülasyonlar ve raporlamalar olsa da esasen en iyi yazılım şirketi; müşterilerinin en memnun olduğu, projelere en doğru çözümlerle yaklaşan ve en hızlı özel yazılım geliştirme çözümü sunan firmalar anlamına gelmektedir.

Özel yazılım geliştirme, mobil yazılım geliştirme taleplerinin arttığı günümüzde en iyi yazılım şirketleri ancak yüz yüze yapılan görüşmeler ve firmaların yerinde ziyaret edilmesi ile anlaşılabilmektedir. Şüphesiz ki özel yazılım geliştirme taleplerinde en doğru hizmeti alabilmek talebin, doğru anlaşılabilmesi ile mümkündür.

Most idea yazılım olarak, müşterilerimizden gelen yazılım taleplerinin her birinde talepleri ve istekleri müşterilerimiz ile birlikte inceleyerek kendileri için en doğru olan yöntemleri tespit ediyor ve geliştirme süreçlerini buna göre belirliyoruz. Tüm özel yazılım gelistirme süreçlerinde kavramsal analiz toplantıları ile başladığımız analiz süreçleri sonrasında; sadece talep edilen yazılımı geliştirmek ve analiz etmekle sınırlı kalmıyor, projenin en doğru şekilde geliştirilebilmesi için fikir ve önerilerimizi de her daim paylaşıyoruz.

Türkiye’nin En iyi yazılım şirketleri arasında yer almamızın ve müşterilerimiz tarafından bu kadar çok tercih edilmemizin en temel nedeni de hiç şüphesiz doğru analizler sonrasında ihtiyaç duyulan çözüme ve geliştirme süreçlerine hızlı adapte olabilmemiz ve her zaman geliştirilebilir yapılarda yazılım süreçleri geliştirmemizdir.

Özel Yazılım Geliştirme Firmaları Neye Göre Seçilir?

Diğer yazılım şirketlerinin aksine bizler her zaman yeniliklere ve müşteri taleplerine, önerilerine ve isteklerine açık olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemiz ile çalışıyor ve mümkün olan tüm zaman dilimlerinde müşterilerimizin yanında oluyoruz.

en iyi yazılım firmaları

Özel yazılım geliştirme ve mobil yazılım geliştirme süreçleri tam olarak deneyim ve tecrübe gereksinimi isteyen taleplerdir. Bazen isteklerinizi ve taleplerinizi sunarken firmaların fiyat odaklı yaklaşımlarına göre hareket etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak hiç şüphesizki yazılım hele ki özel yazılım ve mobil yazılım; sadece fiyat odaklı bir yaklaşım ile seçim yapılmaması gereken hizmet çeşitlerinden biridir.

Günümüzde özel yazılım projelerinin yaklaşık olarak %85’i başarısızlıkla sonuçlanmaktadır. Bunun başlıca sebepleri;

* Yazılım şirketinin yeterince deneyim sahibi olmaması,

  • Yazılım şirketinin yeterince deneyim sahibi olmaması,
  • Ekiplerinin uzman olmaması,
  • Maliyetlerin yanlış ön görülmesi,
  • Müşterinin talebi hakkında sürekli fikir değiştirmesi,
  • Proje yöneticilerinin atanmamış olması,
  • Proje ile ilgili analizin doğru yapılmaması

gibi sebeplerdir. Esasen görülen net resim şudur ki; şayet özel yazılım projeniz ile ilgili olarak seçtiğiniz yazılım partneriniz iyi ve tecrübeli değil ise projenizin başarılı olma ihtimalı %15′ tir.

Tam da burada Türkiye’ nin en büyük ve en kurumsal firmalarına +250 üzerinden özel yazılım çözümleri sunan Most idea yazılım olarak özel yazılım, mobil yazılım fikrinizle ilgili olarak size çözüm sunmak konusunda hazır olduğumuzu iletmek istiyoruz.

en iyi özel yazılım şirketleri