Online Collection / E-Collection / Virtual Pos Collection

Online Tahsilat / E-Tahsilat / Sanal Pos Tahsilat Nedir?

Most Tahsilat, firmaların müşteri ve bayiileri üzerinden online tahsilat / e-tahsilat / sanal pos tahsilat yapmalarını sağlayan bir sistemdir. Özellikle periyodik ödeme özelliği sayesinde firmaların tekrar eden tahsilatları kredi kartı limitleri kullanılmadan otomatik olarak belirlenen dönemlerde otomatik olarak tahsil edilebilir. Sms ve mail ile tahsilat imkanı da sağlayan most tahsilat sistemi ile tahsilatlarını yönetmek artık çok kolay.

E-Tahsilat

Most E-Tahsilat firmaların kendi bayilerinden veya müşterilerinden sanal posları üzerinden tahsilat yapmalarını sağlayan bir online tahsilat çözümüdür. Çalıştığınız tüm bankalarla online entegre olarak çalışabilen tahsilat sistemi sayesinde kredi kartı tahsilatlarınızı yönetmek artık çok kolay.

Banka Entegrasyonu

Most-tahsilat yada bir başka deyişle E-Tahsilat sistemimiz tüm bankalar ile entegre olarak çalışmaktadır. Birden fazla banka ile çalıştığınız durumda her banka için ayrı ayrı komisyon ve taksit oranları tanımlayabilir ve sanal pos tanımları sekmesi üzerinden öncelikli kullanacağınız bankanızı seçebilirsiniz.

ERP Entegrasyonu

Müşterilerinizden yada bayilerinizden yapacağınız tahsilatlarınızı otomatik olarak kullandığınız Erp yada Muhasebe programlarınız ile isterseniz entegre edebiliriz. Böylelikle dilerseniz ödeme günü gelen müşteri veya bayilerinize otomatik ödeme linkleri gönderebilir ve yaptıkları tahsilatları kullandığınız Erp veya muhasebe sisteminize aktarabiliriz.

Neden Most Tahsilat Kullanmalısınız?

Most tahsilat +100 üzerinde müşterilerinde güvenli ve aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Tüm bankalar ile online tahsilat ve güvenli tahsilat ilkesi doğrultusunda geliştirilen e-tahsilat çözümü müz sayesinde online tahsilatlarınızı yönetmek çok kolaydır.

Bayi Tahsilatı

Bayii ve alt bayilerinizden cari hesap bakiyelerine istinaden online tahsilat veya periyodik ödeme alınabilir.

Periyodik Ödeme

Üyeleriizin, bayilerinizin, abonelerizin hatta dilerseniz müşterilerinizin kredi kartı bilgilerini güvenli ortamda saklayarak periyodik olarak ödeme alabilirsiniz.

Cari Hesap Entegrasyonu

E-Tahsilat çözümü müz olan Most tahsilatı kullandığınız Erp ve/veya muhasebe programı ile entegre ederek bakiyeleri otomatik çekebilir ve dilerseniz yapılan tahsilatları online olarak aktarabiliriz.

Çoklu Dil Kullanımı

E-Tahsilat çözümümüz olan Most tahsilatı Türkçe dışında dilediğiniz dilde de kullanabilirsiniz. Hali hazırda Türkçe ve ingilizce yapısı hazır olan sistemimizde tüm dil yapıları desteklenmektedir.

Müşteri Tahsilatları

İnternet üzerinden yada web sayfanıza kolaylıkla entegre edebileceğiniz ödeme sayfanız üzerinden kurumsal / bireysel müşterilerinizden tahsilat yapabilirsiniz.

Uyumluluk

Most Tahsilat, online tahsilat çözümü müz responsive yapısı sayesinde, tablet ve telefon gibi internete girebilen tüm cihazlar ile kolayca kullanılabilir.

Güvenli Altyapı

PCI DSS güvenlik standartlarına sahip olan 3D Secure uyumlu e-tahsilat çözümü alt yapısı.

Çoklu Para Birimi

E-Tahsilat çözümümüz olan Most tahsilatı sadece TL para birimlerinde değil, USD, Euro gibi yabancı para birimleriniz de de kullanabilirsiniz. Sanal Pos‘ unuzun desteklediği tüm para birimleri ile online tahsilat imkanı.

0
Happy Customer
0
Satisfied Users
0
Working Hours
0
A Cup Of Coffee