eticarette satışları arttırmanın yolları
GameX 2019
Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı

GameX 2019 bu yıl 5 – 8 Eylül tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde!

Gamex Dijital oyun ve eglence fuarına katılmak isteyen ziyaretçiler Buraya Tıklayarak biletlerini alabilirler. 12 yaş üzerindeki ziyaretçiler  tek başlarına fuar alanına giriş yapabilirler. 12 yaş altı ziyaretçilerin yanında fuar alanına giriş yapabilmeleri için 18 yaş ve üzerinde refakatçi olması gerekmektedir.

Cosplay yapıp katılmak için herhangi bir izin almanız veya bildirmeniz gerekmez. Yalnızca, yarışmaya katılmak istiyorsanız form doldurmanız gerekmektedir.

Fuar Alanına Nasıl Gidiebilirsiniz?

  • Metrobüs ile Beylikdüzü Son Durak’ta indiğinizde fuara kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Özel aracınızla gelecekseniz Tem otoyolu, Mahmutbey gişelerinden devam ederek, Bahçeşehir-Avcılar çıkışından ayrılınız. Avcılar istikametine devam edip 2 km sonra Büyükçekmece tabelası istikametinde E5 karayolu ile 3 km sonra Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ne ulaşacaksınız.

Etkinlik ve detay ile ilgili olarak yakında tekrar bilgilendirme yapıyor olacağız.

Piyasada yer alan hemen onlarca stok takip programı, muhasebe programı, magazacılık programı gibi yazılımların pek çogunda on binlerce lira ödeme yapar ancak ihtiyacınız olan verimliliği elde edemezsiniz.
Hele birde işletmeniz bir nebze büyüme odaklı veya büyüme trendinde ise; bu anlamda programndan beklentilerinizde artacağından yine bu tarz yazılımlara yapacağınız yatırımlar sonrasında olası sorun ve memnuniyetsilikleri yaşanamanız çoğunlukla vaz gecilmez olmaktadır.

Tam da benzeri ihtiyaclarınız için en dogru çözüm; dogru stok takip programını, muhasebe programını, magazacılık yazılımı ve bu yazılımı işletmenize en doğru şekilde implemente edecek; sorunlarınızı ve beklentilerinizi en doğru şekilde analiz ederek süreç yönetimini entegre edecek bir çözüm ortağıdır. Yani Most idea’ nın deneyimli endüstri mühendisleri ve yazılım danışmanlarıdır.

Bu bağlamda Most Mühendisleri büyümek isteyen her işletmenin tercihi olan Mikro yazılım ın, Mikro Jump, Mikro Fly, Mikro Run gibi tüm ürünlerinin satışını ve firmalarında uyarlama çalışmalarını (kurulum / eğitim) gerçekleştirmekle kalmayıp; aynı zamanda süreç analizlerini yaparak aksayan alanların düzeltilebilmesi için süreç danışmanlığı ve yönetim danışmanlığı hizmetlerini de sunmaktadır.