IT Danışmanlığı

IT DANIŞMANLIĞI

IT Danışmanlığı hizmetimizde, Most idea IT ekibi olarak büyük ölçekli organizasyonların en yeni bilgi teknolojilerini kullanarak bilgi işlem ortamlarının planlanması, yapılandırılması ve yönetimi ile ilgili destek vermekte olup, danışmanlık yaptıkları şirketin personeli ile birlikte çalışarak bilgi aktarımının gerçekleşmesini sağlamaktadır. Danışmanlarımızın farklı alanlarda elde ettikleri tecrübelerde bu yapının içine katılarak verilen hizmetin en yüksek kalitede olması hedeflenmektedir. Vizyonumuz, bilgi teknolojilerinin getirdiği tüm avantajları müşterilerimize fayda olarak sunmaktır.

Most idea IT Ekibinin, verdiği profesyonel hizmetler ile müşterilerimizin en yeni bilgi teknolojilerini kullanarak, iş süreçlerini hızlandırılması ve verimliliklerinin arttırılması hedeflenmektedir.

Altyapı Danışmanlığı

Altyapı danışmanlığı ile hedeflenen amaç, şirketlerdeki bilgi sistemleri altyapısının düzgün ve gerektiği şekilde çalışmasını temin etmektir. Bu hedefe ulaşmak için, şirketin günlük ve gelecekteki olası bilgi sistemleri ihtiyaçları sürekli olarak takip edilerek , ortaya çıkması mümkün darboğazların önceden saptanması ve çözüme yönelik çeşitli önerilerin ortaya konulmasıyla bilgi sistemlerinin şirketlere sağladığı verimliliğin sürekliliği sağlanır.

IT Danışmanlık Hizmeti Detaylarında;

Veri Depolama ve Veri Yönetimi
Sunucu Çözümleri
Network – Ağ ve Son Kullanıcı Güvenliği Çözümleri
Yapısal Kablolama ve Altyapı Çözümleri
Veri Yedekleme/Kurtarma
Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri
CCTV – IP TV – SES SISTEMLER
Hizmet yonetimi (ITIL, ISO20000)
Guvenlik (ISO27001, pen test )
DevOps, Uygulama Portfoy Optimizasyonu, Kapasite Yonetimi
Veri Koruma Konunu
Firewall vb Güvenlik Kurulumları