IT DANISMANLIGI
Alt Yapı Danısmanlıgı

IT Danısmanlıgı hizmetimizde, Most idea bilişim ekibi olarak büyük ölçekli organizasyonların en yeni bilgi teknolojilerini kullanarak bilgi işlem ortamlarının planlanması, yapılandırılması ve yönetimi ile ilgili destek vermekte olup, danışmanlık yaptıkları şirketin personeli ile birlikte çalışarak bilgi aktarımının gerçekleşmesini sağlamaktadır. Danışmanlarımızın farklı alanlarda elde ettikleri tecrübelerde bu yapının içine katılarak verilen hizmetin en yüksek kalitede olması hedeflenmektedir. Vizyonumuz, bilgi teknolojilerinin getirdiği tüm avantajları müşterilerimize fayda olarak sunmaktır.

Most idea IT Ekibinin, verdiği profesyonel teknik servis hizmetler ile müşterilerimizin en yeni bilgi teknolojilerini kullanarak, iş süreçlerini hızlandırılması ve verimliliklerinin arttırılması hedeflenmektedir.

Altyapı Danısmanlıgı

Altyapı danısmanlıgı ve teknik servis hizmeti ile hedeflenen amaç, şirketlerdeki bilgi sistemleri altyapısının düzgün ve gerektiği şekilde çalışmasını temin etmektir. Bu hedefe ulaşmak için, şirketin günlük ve gelecekteki olası bilgi sistemleri ihtiyaçları sürekli olarak takip edilerek , ortaya çıkması mümkün darboğazların önceden saptanması ve çözüme yönelik çeşitli önerilerin ortaya konulmasıyla bilgi sistemlerinin şirketlere sağladığı verimliliğin sürekliliği sağlanır.

IT Danısmanlıgı Hizmeti Detaylarında;

Veri Depolama ve Veri Yönetimi
Sunucu Çözümleri
Network – Ağ ve Son Kullanıcı Güvenliği Çözümleri
Yapısal Kablolama ve Altyapı Çözümleri
Veri Yedekleme/Kurtarma
Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri
CCTV – IP TV – SES SISTEMLER
Hizmet yonetimi (ITIL, ISO20000)
Guvenlik (ISO27001, pen test )
DevOps, Uygulama Portfoy Optimizasyonu, Kapasite Yonetimi
Veri Koruma Konunu
Firewall vb Güvenlik Kurulumları

It danismanligi
IT DANISMANLIGI

Most idea profesyonel dayanak uyuşmaları; çok kullanıcılı bilgisayar civarları ve ağlara, server’ lara yazılımsal ve teçhizatsal dayanak sağlamak emeliyle siz alıcılarımıza sunulmaktadır. Alıcılarımıza sunulan dayanak uyuşmalarında amacımız, ortaya çıkabilecek teknik problemleri tespit etmek ve arz edilen servis seviyelerinde analiz etmektir.

İleri seviye teknik bilgi gerektiren süreçlerde profesyonel teknik kadrolarımızın bilgi ve deneyimlerinden, müşterilerimizin aktif bir biçimde yararlanmasını sağlamaktayız. Günümüzde işletmeler için oldukça önemli olan Bilgi teknolojilerinin, uygulanması ve işlerliği için sunduğumuz hizmet yapıları deneyim ve müşteri memnuniyeti kalite standartları yapımızda devam etmektedir.