Online Mütabakat

Online Mutabakat / online Babs mutabakat / Most Mutabakat

BA/BS mutabakatları ve Cari Mütabakatları artık kabusunuz olmayacak!

Most mutabakat, sadece Ba/Bs online mutabakat yönetim sistemi değildir. Most mutabakat ile, BA/BS Mutabakatlarınızı ve Cari Mutabakatlarınızı online olarak yapabilir, Firmalara kestiğiniz Faturaları ve irsaliyeleri firma bazında listeleyebilir ve müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz.

Müşterilerinize kestiğiniz faturaları mail ile iletebilir, ödenmemiş faturalarınız için hatırlatma mailleri gönderebilir, hatta dilerseniz online olarak tahsilatını bile yapabilirsiniz.

Sadece tek bir tuşla tüm Ba/Bs mutabakatlarınızı oluşturabilir, firmalara otomatik mutabakat mailleri gönderebilir, mutabakatlarını yapmayan firmalara,

hatırlatma maillerini otomatik gönderebilir ve arap saçına dönen tüm bu süreçleri çok kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Üstelik Sap, Promaks, Uyumsoft ve Logo ile direk entegre olarak kullanabilirsiniz.

Most Mutabakat ile kullandığınız sistem ne olursa olsun, excel entegrasyonu ile sistemi rahatça kullanabilirsiniz. Most mutabakat, online babs mutabakat sistemi ile tüm mütabakat süreçlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilir, geçmiş mütabakat kayıtlarınızı raporlayabilir ve excele export edebilirsiniz.

Özellikle Mali müşavirler için tasarlanan müşavir paketlerimiz ile, tüm mükelleflerin mütabakat süreçleri de çok hızlı ve kolay bir şekilde yönetilebilir.

Online Mutabakat ile Neler Yapılabilir?

BA/BS Mutabakatı

Cari Mutabakat

Firma Bilgilendirme Mailleri

Fatura ve Ödeme Hatırlatma Mailleri

Müşteri Tahsilatları (Sanal Pos ile)

Online Mutabakat Avantajları

Zamandan Tasarruf, sadece bir kaç saniye içerisinde mutabakat dosyanız ONLINE olarak hazırlanır.

Kolay Kullanım, müşterileriniz sistemi ilk defa kullanacak ise kendilerine uygulama tanıtım maili gider.

Kolay Aktarım, Kullandığınız Erp / Muhasebe sistemi ile henüz entegrasyon yapılmamış ise excelden kolayca verilerinizi transfer edebilirsiniz.

Kolay Erişim, Mutabakatlarla ilgili raporlara sadece saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

Most Mütabakat, online mutabakat ve online babs mutabakat sistemi ile tüm mütabakat süreçlerinizi kullandığınız muhasebe yazılımı ile online entegre olarak yada excel entegrasyonu ile kolay ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Mütabakat süreçleri artık vaktinizi almayacak, kolayca ve hızlı bir şekilde tüm süreçlerinizi yönetebileceksiniz.

Müşteri Tahsilatları, dilerseniz CMS ekranından müşterileri tahsilatlarını online olarak yapabilirsiniz.