Most Online BaBs Mutabakat

Online Mütabakat

BA/BS mutabakatları artık kabusunuz olmayacak!

BaBs ve Cari mutabakatlarınızı MostMutabakat – Online Mutabakat sistemi ile kolayca yönetebilirsiniz.

MostMutabakat, sadece Ba/Bs Yönetim sistemi değildir. MostMutabakat ile, BA/BS Mutabakatlarınızı ve Cari Mutabakatlarınızı online olarak yapabilir, Firmalara kestiğiniz Faturaları ve irsaliyeleri firma bazında listeleyebilir ve müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz.

Müşterilerinize kestiğiniz faturaları mail ile iletebilir, ödenmemiş faturalarınız için hatırlatma mailleri gönderebilir, hatta dilerseniz online olarak tahsilatını bile yapabilirsiniz.

Sadece tek bir tuşla tüm Ba/Bs mutabakatlarınızı oluşturabilir, firmalara otomatik mutabakat mailleri gönderebilir, mutabakatlarını yapmayan firmalara,

hatırlatma maillerini otomatik gönderebilir ve arap saçına dönen tüm bu süreçleri çok kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Üstelik Promaks, Uyumsoft ve Logo ile direk entegre.

Most Mutabakat ile kullandığınız sistem ne olursa olsun, excel entegrasyonu ile sistemi rahatça kullanabilirsiniz. Üstelik Most Mutabakat farkını yaşamanız için ilk ay ücretsiz deneme imkanı ile.

Online Mutabakat ile Neler Yapılabilir?

BA/BS Mutabakatı

Cari Mutabakat

Firma Bilgilendirme Mailleri

Fatura ve Ödeme Hatırlatma Mailleri

Müşteri Tahsilatları (Sanal Pos ile)

Online Mutabakat Avantajları
Online BaBs Mutabakat

BA/BS ve Cari Mutabakat hızlı, kolay ve etkin bir şekilde yaparak, mutabakat süreçlerinin rahatça yönetilmesini sağlıyor ve yüksek oranda cevap alınarak mutabakatları elektronik ortamda aynı anda raporlayabilirsiniz.

Zamandan Tasarruf, sadece bir kaç saniye içerisinde mutabakat dosyanız ONLINE olarak hazırlanır.

Kolay Kullanım, müşterileriniz sistemi ilk defa kullanacak ise kendilerine uygulama tanıtım maili gider.

Kolay Aktarım, Kullandığınız Erp / Muhasebe sistemi ile henüz entegrasyon yapılmamış ise excelden kolayca verilerinizi transfer edebilirsiniz.

Kolay Entegrasyon, Kullandığınız muhasebe stok programı ne olursa olsun, excel ile mutabakatlarınızı kolayca hazırlayabilirsiniz.

Erp Engtegrasyonu, Sap, Oracle, Canias ve İas Erp programları ile online olarak sistemi kullanabilirsiniz.

Kolay Erişim, Mutabakatlarla ilgili raporlara sadece saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

NASIL MUTABAKAT YAPILIR?

Cari Mutabakatları yada BA / BS mutabakatları için mevcut sistem üzerinden Excel fotmatlı online mutabakat şablonunu sistemden indirin, sonrasında Excel dosyalarınızı herhangi bir özelleştirme ve format değişikliği yapmadan direkt olarak online mutabakat uygulamasına aktarın.

MUTABAKATLARI GÖNDERİN

Mutabakatlarınızı tek adımda mail müşteri/tedarikçilerinize ulaştırabilirsiniz. Sisteme yüklediğiniz mutabakat kayıtlarını ekrandan kontrol edin, isterseniz seçtiğiniz kayıtların, isterseniz listenizdeki tüm kayıtların firmalara email ile gönderimini tek bir tuşla yapın.

RAPORLARI İZLEYİN

Müşteri/Tedarikçilerinizden yapılan geri dönüş sonuçlarını anlık olarak raporlayabilirsiniz. Gönderdiğiniz mutabakatlara gelen cevapları ister grafiksel özet raporlarla, ister kayıtların detayına girerek izleyin. Belirli bir süre cevap vermeyen firmalara sistemin otomatik olarak tekrar gönderi yapmasını sağlayarak cevaplanma yüzdenizin artmasını sağlayın.