Konnektör

KAPSAMI VE AMACI

Most Konnektör, farklı ERP ve muhasebe sistemleriyle entegre şekilde çalışabilen bir web tabanlı e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv Fatura uygulamasıdır. Kullanıcı sistemleriyle, Most Konnektör e-Dönüşüm Özel Entegratörlük sistemleri arasındaki bağlantıyı gerçekleştirmek ve basit arayüzleri sayesinde kullanıcıya, E-Dönüşüm süreçlerini rahat yönetebilme imkanı sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

Uygulama, kullanıcı sistemlerine kurulduktan sonra veritabanı bağlantıları sayesinde kullanıcı ERP veya muhasebe sistemlerine entegre olmaktadır.Uygulama Most Mutabakat e-Dönüşüm Özel Entegratörlük sistemleriyle iletişimini de web servisler aracılığıyla gerçekleştirmektedir.

Most Mutabakat, e-Dönüşüm uygulaması kullanıcı sistemlerine kurulduktan ve kullanıcı sistemleriyle entegrasyonu sağlandıktan sonra kullanıcı e-Dönüşüm süreçlerini uygulama arayüzlerinden yönetebilmektedir.

GENEL BAKIŞ

Kullanıcının kendi sisteminde kesmiş olduğu e-Fatura, direkt olarak uygulama içerisinde “Taslaklar” kısmına düşmekte ve kullanıcı e-Faturayı kontrol ettikten sonra “Gönder” tuşuna basarak gönderebilmektedir. “Gönder” tuşuna basıldıktan sonra e-Fatura, önce Most Konnektör E-Fatura Özel Entegratörlük sistemlerine iletilmekte ve oradan da GİB aracılığıyla fatura alıcısına iletilmektedir.

Kullanıcıya kesilen e-Faturalar, GİB tarafından Most Konnektör e-Fatura Özel Entegratörlük sistemlerine iletildikten sonra uygulamanın “Gelenler” kutusuna düşmektedir. Kullanıcı gelen e-Faturayı görüntüleme, kaydetme, kabul ya da reddetme gibi işlemleri yapabildiği gibi kullanıcı sistemleriyle uygulama arasında “Gelen e-Fatura Entegrasyonu” sağlanması durumunda e-Faturalarını kendi sistemlerinin içerisine de aktarabilir.

Most Konnektör uygulaması sayesinde e-Fatura süreci, kullanıcı sisteminin orijinal bir çözümü kullanılıyor gibi yürütülebilir. Buna ek olaraksa kullanıcı uygulama sayesinde, bu zorlu süreçte Most Konnektör E-Fatura Özel Entegratörlük Hizmeti’nin ayrıcalık ve avantajlarına ulaşma fırsatı elde etmektedir.

UYGULAMA ÖZELLİKLERİ

* Uygulama “Gelen” ve “Giden” faturaların yönetiminde kullanıcıya oldukça kolaylık sağlamaktadır.

* Uygulama, Türkiye ERP pazarının önde gelen firmalarından LOGO, Mikro, Netsis, Promaks, Metod yazılım sistemleriyle entegre şekilde çalışabilmektedir.

* Uygulama içerisinde, gerekli sorgular yazılarak herhangi bir ERP veya muhasebe sistemiyle entegrasyon sağlanabilir. Bu işlem için gereken sorguları kullanıcı tarafındaki teknik ekibin yazması gerekmektedir.

* Uygulama içerisinde birden fazla firma tanımlanabilmektedir. (Tek bir bilgisayara yapılan kurulumla birden fazla firmanın E-Fatura süreçleri yönetilebilir.)

* Uygulama içerisinde farklı yetkilere sahip birden fazla kullanıcı tanımlanabilmektedir.

* Kullanıcı uygulamanın e-Fatura ekranındaki gelişmiş sol menüden gelen, giden ve taslak faturalarını kolayca takip edebilir.

* Uygulama, Uyumsoft, Türkkep, NES Bilgi ve EDM Bilişim entegratörleri ile uyumlu çalışmaktadır.

    Teklif Al - Sizi Arayalım

    Taleplerinizi sizi arayalım formunu kullanarak bize iletebilirsiniz.