Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal web sitesi tasarımı, neredeyse tüm firmaların ihtiyaçları arasında yer almaktadır. İşinizi büyütmenin ve muhtemel rakiplerinize ulaşmanın en kolay yolu hiç şüphesiz ki; internettir.
Peki en müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolu olan internet için firmanız yatırım yapıyor mu? Web siteniz sadece firmanızı tanıtan, adresinizin yer aldığı basit bir arayüz mü? Yoksa firmaların sizi ve firmanızı internet ��zerinden bulmanıza olanak sağlayan, imajınızı ve kalitenizi yansıtan bir mecra mı?

Aslında bu soruyu belki de şöyle sormak daha doğru olurdu. Web siteniz size kazanç sağlıyor mu? Hayır ise hiç vakit kaybetmeden kurumsal web sitesi tasarımı ile ve sonrasında seo danışmanlığı ile tanışmanız ve hareket etmeniz gerekiyor. Hiç şüphesiz ki, günümüzde internet kullanımı akıllı telefonlarında bu sahada yer alması ile fazlasıyla arttı. Artık en basit ihtiyaçlarımızı bile internet üzerinden karşılarken, kurumsal ihtiyaçlarımızı da yine aynı şekilde aramaya, araştırma başladık.

Müşteri adaylarınızın firmanızı ilk internette gördüğünde yaşadığı izlenim çok önemlidir. Web siteniz sizi, firmanızı ve işinizi gerçekten temsil edebiliyor mu? Yada gerçekten kurumsal olduğunuzu karşı tarafa yansıtabiliyor mu? Bildiğiniz gibi ilk izlenim çok önemlidir. Esasen bu konu web siteleri içinde aynen geçerlidir. Web sitenize ilk kez giren bir kullanıcı ilk 7-10 saniye de firmanız ve ürünlerinizle ilgili izlenime web siteniz üzerinden karar veriyor.
Firmanızın ve ürünlerinizin kalitesini web siteniz ile ölçmeye çalışıyor, ölçmeyi deniyor. Peki web sitesi bu kadar önemliyken, siz web siteniz için yatırım yaptın��z mı?

Eticaret paketleri

Web Sitesi Tasarımı Tek Başına Arama Sonuçlarında Öne Çıkmak İçin Yeterli midir?

Web sitesi tasarımı tek başına arama sonuçlarında yeterli midir sorusunun yanıtı şöyle bir metafor ile vermeye çalışalım. Diyelim ki işinizle ilgili son derece güzel ve estetik ve gerçektende profesyonel bir mağaza / ofis veya show-room oluşturdunuz. Ama burası çok büyük bir şehrin ara sokaklarının birinde. Müşterilerin sizi bulma olasılığı nedir? Son derece az değil mi?
İşte tek başına kurumsal web sitesi tasarımı da bu yüzden yeterli değildir. Tasarım konusunda seçeceğiniz firma sonrasında sizi her konuda (içerik, makale, ve benzeri) desteklemeli ve hatta sonrasında siz istemeden size seo desteği konusunda fikir ve öneri sunabilmelidir.

Most idea yazılım olarak sadece ödüllü tasarımcılarımızla kurumsal web sitesi tasarımınızı yapmıyoruz. Aynı zamanda içerik ekleme / güncelleme / düzenleme ve benzeri hizmetleri de veriyoruz. Üstelik Most Digital Ekibimizle birlikte dilerseniz web siteniz için seo danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı, google adwords danışmanlığı gibi digital marketing konularında da hizmet veriyoruz.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımında Neden Most idea?

Kurumsal web sitesi tasarımı nda neden Most idea‘ yı seçmelisiniz? Çünkü Most idea ödüllü tasarımcıları ile birlikte sizin, firmanız ve ürünlerinizi için en uygun tasarımı oluşturur ve internetteki vitrininizi tasarlar. Sadece web sitesi tasarımınızı yapmaz üstelik. Sizi, firmanızı ve işinizi en doğru ve en profesyonel bir şekilde temsil edecek bir vitrin, bir pencere tasarlıyoruz. Arama motorlarının kolay ve doğru bir şekilde index’ leyeceği alt yapıyı kullanıyor ve sizin için en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Siz sadece ihtiyaçlarınızı anlatır sonrasında ise web sitenizin sizi nasıl yansıttığının keyfini yaşarsınız. Most idea Digital ekibi her zaman sizin ve firmanızın ihtiyaçlarına yanıt vermek için hazır olarak bekler. Böylelikle sitenizde sorun yaşamaz, seo konusunda ortada kalmaz ve koskoca internet deryasında web sitesinizi nasıl öne çıkarabileceğiniz konusunda tek başınıza bırakılmazsınız.

Sizde hemen kurumsal web sitesi tasarımına sahip olabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google+
Facebook

kurumsal web sitesi tasarımı