kurumsal yazilim firmalari
Kurumsal Yazılım Firmaları
Yazılım Geliştirme Firmaları

Kurumsal Yazılım Firmaları

Günümüz teknoloji döneminde, firmaların en önemli ihtiyaçları arasında yer alan yazılım geliştirme hizmeti oldukça önem arz etmektedir.
Firmaların sektörü, büyüklükleri, hacmi veya öncelikleri ne olursa olsun yazılım geliştirme ve yazılım ihtiyaçları her firma için çok önemlidir. E-Ticaret firmalarından, büyük holdinglere, yeni girişimcilerden, köklü firmalara her bir firma yazılıma ihtiyaç duymaktadır. Bu yazılım ihtiyaçları firmalara göre E-ticaret çözümleride olabilir, ERP ihtiyacıda olabilir, CRM çözümüde arıyor olabilir, mobil uygulama geliştirme hizmeti de olabilir, sonucta her firma yazılım ihtiyacı içindedir.

Yazılım geliştirme taleplerinizde tercih edeceğiniz kurumsal yazılım firmaları projenizin başarıya ulaşmasını sağlayacak en önemli etkendir.
Yazılım geliştirme süreçleri ne yazık ki sanıldığı kadar kolay ve basit değildir. Hangi tür yazılıma ihtiyac duyuyor olsanızda yazılım süreçlerini tamamlamanız bir dizi doğru başlayan adımlara bağlıdır.

Teknolojik gelişme artık şirketlerinde bilgiyi işleme dönemini beranberinde getirerek aynı zamanda, kurumsallaşmalarını sağlamaya, teknolojik adım ve yatırımları yapmaya teşvik etmeye başladı. Teknolojinin kaçınılmaz adımları arasında kendine haklı yer bulan kurumsal yazılım geliştirme süreçleri ve kurumsal yazılım firmaları de bu anlamda öncelikle doğru analiz ve doğru proje yönetimi adımları ile başlamalıdır.

Kurumsal Yazılım Geliştirme Metadolojisi

Yazılım Süreçlerinin Başarılı Olabilmesi İçin Gereken Doğru Proje Yönetim Adımları Nelerdir?

Yazılım Geliştirme Metadolojisi

Çevik yazılım geliştirme; yinelemeli (iterational) olarak yazılım geliştirme sürecinin aktivitelerinin uygulanması ve tedrici (incremental) olarak yazılım ürününün doğru bir halde, değişime açık, Agile(Çevik) Birliği’nin oluşturduğu değerler ışığında prensiplerini uygulayarak geliştirilmesidir. Bu şekilde doğrusu tanımlasam çevik yazılım geliştirme hakkında fikir sahibi olursunuz. Bu tarifı derhal hemen bütün kitaplarda ve yazılarda da bulabilirsiniz.

Kurumsal Yazılım Firmaları için en önemli şey doğru bir yazılım geliştirme metadolojisidir. Bu süreçler elbette ki, aşağıda ki adımlarda ilerlemelidir.

 • Uygulama Fikri,
 • İş Gereksinimi,
 • Sistem Analizi,
 • Tasarım,
 • Kodlama,
 • Test,
 • Kurulum,
 • Dökümantasyon,
 • Eğitim,
 • Servis ve Bakım,
 • Uygulama

Kurumsal yazılım firmaları arasında bulunan ve Türkiye’ nin en büyük yazılım şirketlerinden biri olan Most idea yazılımda’ da yazılım geliştirme süreçleri tamda bu metadolojiye uygun olarak ilerler.

Doğru ve başarılı bir yazılım projesini tamamlamanın ilk ve belkide en önemli adımı, doğru, profesyonel ve kurumsal yazılım firmaları arasında yer alan bir firma ile anlaşmaktır.

Bu aşamada Most idea olarak; “Hayalleriniz, hedeflerimidir” müşteri ilkemiz ile ilk günkü heyecan, heves ve coşkumuzla – 2005 yılından bu yana süregelen tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle; her zaman yanınızdayız.

Detaylı Bilgi