MUTABAKAT SÜREÇLERİNİZDE HIZ KAZANIN!

Firmanızın mutabakat süreçlerini çok daha rahat bir şekilde yönetebilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen Logo online mutabakatMost Mutabakat ile çalıştığınız firmalarla mutabakatlarınızı posta, telefon ya da faks yerine elektronik olarak yapabilirsiniz.

Tedarikçi ya da müşteri olarak çalıştığınız firmalarla yaptığınız BA, BS ve Cari Bakiye mutabakatlarınızda el emeği ile posta, telefon ya da faks göndermek yerine e-mutabakat sistemi üzerinden e-mail, SMS ya da faks gönderimlerini kolay bir şekilde yapıp bu zahmetten kurtulabilir, daha da önemlisi cevapların önemli oranda elektronik olarak sizin adınıza sistem tarafından toplanmasını sağlayabilirsiniz.

Kullandığınız tüm muhasebe programları ile online olarak çalışabilecek olan Most Mutabakat sistemi mutabakatlarınızı takip ederken siz kendi işinizle ilgilenmenin rahatlığını yaşıyor olacaksınız.

Mutabakatlarınız sistem tarafından yapılırken sizde kendi işlerini takip etmenin ayrıcalığını yakalayın. Üstelik şimdi ilk ay denemek ücretsiz;

www.mostidea.com.tr/onlinemutabakat

Most Mutabakat ile;

BA/BS ve Cari Mutabakat hızlı, kolay ve etkin bir şekilde yaparak, mutabakat süreçlerinin rahatça yönetilmesini sağlıyor ve yüksek oranda cevap alınarak mutabakatları elektronik ortamda aynı anda raporlayabilirsiniz.

Logo Online Mutabakatın Avantajları Nelerdir?

*Logo Online Mutabakat Tek adımda binlerce mutabakat işlemini gerçekleştirebileceksiniz.

*Telefon ,faks ve e-posta için ayırdığınız zaman ve iş gücü kaybını ortadan kaldırabilecek, maliyetlerinizi azaltabileceksiniz

*İzlenebilirlik sağlayabileceksiniz.

*Faturalar arasında kaybolmayacaksınız.

*Bildirimlerinizi gönül rahatlığıyla vermenin keyfini yaşayacaksınız.

Gönderdiğim mutabakatların karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığını nasıl anlarım?

Ekran üzerinde, her mutabakat satırının detayında, gönderilen mailin karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığı, ulaşmadı ise hatanın sebebi detaylı olarak gösterilmektedir.

Most Mutabakat çözümü için ücretlendirme ne şekilde yapılıyor?

Logo online Mutabakat çözümü üye olduktan sonraki 1 ay boyunca hiç bir kısıt olmadan kullanılabilmektedir. 1 ay sonra aylık standart ücret ile kullanılmaya devam edilir. Kullanım ücretleri ve hemen kullanmaya başlayabilmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Most Mutabakat çözümü ile gönderilen mutabakat mektuplarının resmiyeti var mıdır?

Logo online Mutabakat sistemi üzerinden e-Mail, SMS ve Faks gönderilerinin kanuni yönden bir geçerliliği yoktur. Gönderilerin ve gelecek cevapların kanuni bir değeri olması için, Mutabakat gönderiminin şirketinizin KEP adresinden, karşı firmanın KEP adresine yapılması ve cevabın karşı firmanın KEP adresinden gelmesi gerekmektedir. Most Mutabakat sisteminin KEP adresleri üzerinden gönderi yapabilmesi için çalışmalarımız devam etmekte olup, 2017 Mart ayında bu özelliği aktif hale getirmeyi hedeflemekteyiz.