Mikro Yazılım Most idea
Mikro Yazılım
Büyümek isteyen işletmelerin Tercihi

Mikro yazılım, özellikle stok yönetimi, cari takip sistemi, muhasebe programı ihtiyacı duyan her işletmenin ihtiyaç duyduğu bir programdır.

Kobi veya mikro kobi, küçük veya büyük işletme sınıflandırma ve ölçütü ne olursa olsun, sektörü veya üretim şirketi olup olmaması gibi tüm firmaların en büyük sorunları arasında cari hesap takiplerini yönetememek, vadesi geçen alacakları konusunda gereken takibi yapamamak, aktif ve doğru stok yönetimi yapamamak gibi etkenler ve sebepler yer almaktadır.

Piyasada yer alan hemen onlarca stok takip programı, muhasebe programı, magazacılık programı gibi yazılımların pek çogunda on binlerce lira ödeme yapar ancak ihtiyacınız olan verimliliği elde edemezsiniz.
Hele birde işletmeniz bir nebze büyüme odaklı veya büyüme trendinde ise; bu anlamda programndan beklentilerinizde artacağından yine bu tarz yazılımlara yapacağınız yatırımlar sonrasında olası sorun ve memnuniyetsilikleri yaşanamanız çoğunlukla vaz gecilmez olmaktadır.

Tam da benzeri ihtiyaclarınız için en dogru çözüm; dogru stok takip programını, muhasebe programını, magazacılık yazılımı ve bu yazılımı işletmenize en doğru şekilde implemente edecek; sorunlarınızı ve beklentilerinizi en doğru şekilde analiz ederek süreç yönetimini entegre edecek bir çözüm ortağıdır. Yani Most idea’ nın deneyimli endüstri mühendisleri ve yazılım danışmanlarıdır.

Bu bağlamda Most Mühendisleri büyümek isteyen her işletmenin tercihi olan Mikro yazılım ın, Mikro Jump, Mikro Fly, Mikro Run gibi tüm ürünlerinin satışını ve firmalarında uyarlama çalışmalarını (kurulum / eğitim) gerçekleştirmekle kalmayıp; aynı zamanda süreç analizlerini yaparak aksayan alanların düzeltilebilmesi için süreç danışmanlığı ve yönetim danışmanlığı hizmetlerini de sunmaktadır.

istanbul yazılım firmaları most idea

Mikro Jump

Büyümek isteyen her mikro kobi ve kobiye Mikro Jump Lazım

Kontrollü Büyümek İsteyen Her KOBİ’nin ihtiyacı Mikro yazılım !

Mikro Jump ile hangi sektörde olursanız olun, ne üretirseniz üretin, tüm  işletme süreçlerinizi tek bir program ile baştan sona yönetebilirsiniz. Üstelik siz işletmenizi ve işlerinizi büyütürken, kullandığınız yazılımda sizinle birlikte büyüyebilir.
Siz de KOBİ olarak denetimli büyümek, rekabette öne çıkmak istiyorsanız Mikro Jump ürünü tam da size göre.

Detaylı Bilgi