Mobil uygulama fiyatlari
Mobil Uygulama Fiyatları 2020
Mobil Applikasyon Maliyetleri Nelerdir?

Mobil uygulama fiyatları ve Mobil uygulama ücretleri – mobil app yaptırmak isteyen firmalar için en çok merak edilen sorulardır. Ancak en az bu sorular kadar önemli olan bir diğer konu ise mobil uygulamayı hangi firma ile yapmak gerekliliğidir.
Ülkemiz yazılım geliştirme yeterliliği açısıdan dünyanın en önde gelen ülkeleri arasında yer alsa da ne yazık ki ülkemizde de yazılım geliştirme taleplerinin pek çoğu başarısızlıkla sonuçlanmaktadır. Bu başarısızlığın çeşitli sebepleri olsa da en büyük ve ortak 2 nedeni;

  • Yanlış Yazılım Şirketi ile Çalışmak,
  • Yazılım şirketinin projenizi yanlış maliyetlendirmesidir.

Ülkemizde ki bilişim sektörüne yaklaşım ne yazık ki hala 2000′ li yılların başlarında ki gibidir. Yani hala mobil uygulama ihtiyacı duyan firmaların yöneticilerinin mutlaka bir yakınları yazılımdır ve daha  önce yazılım işi yapmıştır 🙂 yada halen pek çok kesim yapılan işleri ne yazık ki hala 2 tık tık 🙂 🙂 🙂 olarak görmektedir. İşte aslında başarısız olan projelerin de en büyük sebepleri böyle gelişmektedir.

Çünkü gerçek bir yazılım şirketi bünyesinde profesyonel yazılımcıları ve onlardan çok daha profesyonel proje yöneticilerini barındırmaktadır. Bu da doğal olarak kaliyeti arttırmaktadır. Kağıt üzerinde profesyonel şirket ile çalışmak daha maliyetli gibi de görünse, uzun vade de yapılan yatırımın doğruluğu ortaya çıkmaktadır.
Mobil uygulama fiyatları tam olarak bu maliyetlerin doğru hesaplanması ile ortaya çıkmaktadır.

Mobil uygulama geliştirme

Mobil Uygulama Ücretleri?

Mobil Uygulama Ücretleri Neye Göre Hesaplanmaktadır?

Mobil uygulama ücretleri ve mobil uygulama fiyatları neye göre hesaplanır diye bakıldığında aslında en önemli etkenler şüphesiz ki müşterinin talep ettiği özellikler ve maliyet kalemleri ile ortaya çıkmaktadır.

Firmaların ve mobil uygulamaya ihtiyaç duyan girişimcilerin düşük ücret ödemek istemesi beraberinde aslında kalitesiz iş yapan hatta ve hatta günün sonunda işi teslim edemeyen firmaları ortaya çıkarmış ve bu durum ne yazık ki bir memnuniyetsizlik yaratmıştır. Çünkü aslında başlangıçta ucuz gibi görünün ancak teslim edilemeyen veya istediğiniz gibi teslim edilemeyen projeler, yazılımlar ve uygulamalar aslında ne yazık ki çok daha pahalıdır.

Neden Most İdea?

Neden Mobil Uygulama Projelerinde Most İdea ile Çalışmalısınız?

Çünkü bizim için en önemli olan şey müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini detaylı bir şekilde analiz ediyor ve ihtiyaç listesi çıkartıyoruz. Alanında uzman mühendislerden oluşan ekiplerimiz isteklerinizi doğru bir şekilde analiz ettikten sonra proje takvimini oluşturuyor ve bu proje takvimine göre geliştirmeleri tamamlıyoruz.

Mobil uygulama fiyatları gözünüzü korkutmasın çünkü biz müşterilerimizi fiyattan dolayı kaybetmiyoruz. 🙂

Firmamızı Linked IN’ de takip edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi