Mobil Yazılım Çözümleri

  • Home
  • Mobil Yazılım Çözümleri

Akıllı cihaz kullanan insanların her 6.5 dakikada bir telefonlarına baktığını ve günde 2 saatten fazla zamanlarını telefonları ile geçirdiğini biliyor muydunuz? Mobil uygulama fiyatları ve mobil cihazlar artık günümüzde herkesin en öncelikli iletişim aracı. Eğer sizde firmanızın her an müşterilerinizin aklında ve parmak ucunda olmak istiyorsanız mobil uygulama bir ihtiyaç değil, gereklilik haline geliyor.

Büyük firma ve markalar mobil uygulamaların avantajlarını çok uzun süre önce fark ederek mobil marketlerde ki yerlerini aldılar. Şimdi sıra büyümek isteyen ve sektördeki hedef kitlesinin tamamına erişmek isteyen firmalarda. Sizde erken davranarak rakiplerinizin önüne geçebilir ve avantaj sağlayabilirsiniz.

Mobil uygulama yapmak aynı zamanda müşterilerinizde olumlu marka imajı oluşturmak içinde önemlidir. Buda firmanıza ve markanıza değer katmakla beraber müşterilerinizin daha sizinle iletişime geçmeden markanız ile ilgili bilgi almasına olanak tanır.

MOBİL YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Türkiye, dinamik ve genç tüketici profili ile mobil uygulama fiyatlari ve cihaz kullanımı, ticaret ve internet kullanımı açısından kritik konumda. Bu durum mobil uygulamaları müşteri iletişimi ve interaktif pazarlama aktivitelerinin ayrılmaz bir parçası haline getiriyor.

Bir mobil uygulama yapmak sayesinde, servislerinizi müşterinizin parmaklarının ucuna getirerek, sunduğunuz hizmet ağını genişletebilir, marka bağımlılığınızı artırabilirsiniz. “Mobil Uygulama yapmak” pazarının Türkiye’deki öncülerinden olan Most idea olarak, mobil uygulama projelerimizi tasarım ve teknolojinin ilham verici ahengiyle gerçekleştiriyoruz.

Most idea olarak, tamamen kişisel projelere de önemle yaklaşıyoruz. Oyun, portal ya da aklınıza gelebilecek herhangi bir uygulama fikrini, sonuç odaklı nitelikli bir yaklaşımla hayata geçiriyoruz.

IOS –  Android var olan tüm platformlarda yazılım hizmeti sunan Most idea olarak, trend yaratan kimliğimizle Türkiye’deki yazılım dünyasına yön vermeye devam ediyoruz.

Geliştirdiğimiz uygulama ile dünyanın dört bir köşesindeki müşterilerinize, bayiilerinize yada hedef kitlenize ulaşabilirken. Bölgesel ve hedef kitleye göre pazarlama yapabilme imkanı da buluyor olacaksınız. Doğru ellerde hazırlanan mobil uygulama size ve işletmenize değer katarken, hedeflerinizi ve stratejinizi daha doğru belirlemenize olanak sağlar.

Most idea olarak Mobil Uygulama fiyatları konusunda size sunduklarımızın tek sınırını, yine sizin hayal gücünüz belirliyor.

MOBİL UYGULAMA SAHİBİ OLMAK ARTIK LÜKS DEĞİL, İMAJINIZ İÇİN İHTİYAÇ.!

Müşterilerinize yakın olmak

Akıllı cihaz kullanan insanların her 6.5 dakikada bir telefonlarına baktığını ve günde 2 saatten fazla zamanlarını telefonları ile geçirdiğini biliyor muydunuz?
Mobil uygulama fiyatları ve mobil cihazlar artık günümüzde herkesin en öncelikli iletişim aracı. Eğer sizde firmanızın her an müşterilerinizin aklında ve parmak ucunda olmak istiyorsanız mobil uygulama bir ihtiyaç değil, gereklilik haline geliyor.

Rekabette Avantaj Sağlamak

Büyük firma ve markalar mobil uygulamaların avantajlarını çok uzun süre önce fark ederek mobil marketlerde ki yerlerini aldılar.  Şimdi sıra büyümek isteyen ve sektördeki hedef kitlesinin tamamına erişmek isteyen firmalarda. Sizde erken davranarak rakiplerinizin önüne geçebilir ve avantaj sağlayabilirsiniz.

Yönlendirici Etki

Mobil uygulama yapmak aynı zamanda müşterilerinizde olumlu marka imajı oluşturmak içinde önemlidir. Buda firmanıza ve markanıza değer katmakla beraber müşterilerinizin daha sizinle iletişime geçmeden markanız ile ilgili bilgi almasına olanak tanır.

MOBİL UYGULAMA SAHİBİ OLMAK ARTIK LÜKS DEĞİL, İMAJINIZ İÇİN İHTİYAÇ.!

Mostidea Yazılım

Most Hizmet Kalitesine Her Büyüklükten 450+ Firma Güveniyor..

Merkez Ofis

Karadeniz Mah., Eski Edirne Asf. No:408, J Blok Kat:3 D.104 Viaport Venezia- 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul

GOSB Teknopark

GOSB Teknopark, Hibrit 2 Binası No:16, 41480, Gebze Osb/Gebze/Kocaeli

Çalışma Saatleri  

 

Pazartesi – Cuma / 9:00 – 18:00

 

Cumartesi / 9:00 – 14:00

 

    Teklif Al - Sizi Arayalım

    Taleplerinizi sizi arayalım formunu kullanarak bize iletebilirsiniz.