Most CRM

Crm Çözümleri denilince akla ilk gelen sorular nedir diye sorsak sanırım hepimiz aynı cevap etrafında toplanırız. Crm Çözümleri Nedir, Ne değildir? Ne işe yarar, ne işe yaramaz konuları artık hiç olmadığı kadar önemli artık. İşletmelerin maliyetlerinin arttığı, kar oranlarının ciddi anlamda düştüğü ve yeni satış yapmanın zor olduğu günümüzde; En doğru hamle, mevcut müşterilerin ve müşteri adaylarının doğru analiz edilmesi ve onlara en uygun olan çözümlerin sunulması ile aşılabilir bir yapıya geldi.

Firmaların sundukları hizmet / ürün ve çözümlerin belirlenen satış hedeflerine erişmesi, alıcıyla kurdukları ilişkinin doğru ve başarılı olması ile doğrudan alakalı. Müşterilerini en doğru şekilde ve yakından tanıyan firmalar bu anlamda çok daha başarılı olabiliyorlar. Müşteriler ile doğrudan iletişim halinde olan firmaların (Sigortacılık, Perakende, Finans, Otomotiv, İlaç, Medya / Medya Planlama gibi firmalar) başı çektiği sektörlerde, Pazarlama, Digital Pazarlama, Satış, Satış sonrası hizmetler, kalite yönetimi süreçlerinin daha iyi ve aktif bir hale gelebilmesi hiç şüphesiz ki Müşteri ilişkileri yönetimi çözümlerinin etkili bir şekilde kullanılması ile mümkün olabilmektedir.

Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda uzman olan Most idea yazılım, kavramsal analizden sonra ihtiyaç duyulan çözümün uyarlamasına ve implemantasyonuna kadar olan her aşamada CRM yapılanmasına önderlik eder. Firmalar, kendi müşterileri ile ilişkilerini doğru ve başarılı yöneterek elde edilen veriler ışığında kendi süreçlerinin iyileşmesine veya hizmetleri veya ürünlerinin daha hızlı, doğru ve ölçülebilir bir şekilde pazarlanmasına imkan sağlayabilir.

CRM ÇÖZÜMLERİ NEDİR, MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ NEDİR?

Crm Çözümleri denilince akla ilk gelen sorular nedir diye sorsak sanırım hepimiz aynı cevap etrafında toplanırız.

Crm Çözümleri Nedir, Ne değildir? Ne işe yarar, ne işe yaramaz konuları artık hiç olmadığı kadar önemli artık.

İşletmelerin maliyetlerinin arttığı, kar oranlarının ciddi anlamda düştüğü ve yeni satış yapmanın zor olduğu günümüzde; En doğru hamle, mevcut müşterilerin ve müşteri adaylarının doğru analiz edilmesi ve onlara en uygun olan çözümlerin sunulması ile aşılabilir bir yapıya geldi.

CRM ÇÖZÜMLERİ - MOST CRM PAKETLERİ

Firmaların sundukları hizmet / ürün ve çözümlerin belirlenen satış hedeflerine erişmesi, alıcıyla kurdukları ilişkinin doğru ve başarılı olması ile doğrudan alakalı. Müşterilerini en doğru şekilde ve yakından tanıyan firmalar  bu anlamda çok daha başarılı olabiliyorlar.

Müşteriler ile doğrudan iletişim halinde olan firmaların (Sigortacılık, Perakende, Finans, Otomotiv, İlaç, Medya / Medya Planlama gibi firmalar) başı çektiği sektörlerde, Pazarlama, Digital Pazarlama, Satış, Satış sonrası hizmetler, kalite yönetimi süreçlerinin daha iyi ve aktif bir hale gelebilmesi hiç şüphesiz ki Müşteri ilişkileri yönetimi çözümlerinin  etkili bir şekilde kullanılması ile mümkün olabilmektedir.

Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda uzman olan Most idea yazılım, kavramsal analizden sonra ihtiyaç duyulan çözümün uyarlamasına ve implemantasyonuna kadar olan her aşamada CRM yapılanmasına önderlik eder. Firmalar, kendi müşterileri ile ilişkilerini doğru ve başarılı yöneterek elde edilen veriler ışığında kendi süreçlerinin iyileşmesine veya hizmetleri veya ürünlerinin daha hızlı, doğru ve ölçülebilir bir şekilde pazarlanmasına imkan sağlayabilir.

Crm Çözümü Kullanmanın Avantajları
 • Müşteri Memnuniyeti
 • Müşteri Kazanma / Kaybetme Sebeplerinin Analizi
 • Pazarlama Süreçlerinin Doğru Yapılandırılması,
 • Otomatikleştirilen Süreçler,
 • Entegrasyon ve implemantasyon kolaylığı,
 • Uçtan-uca yönetim metodları,
 • Teklif / Sözleşme yönetimi,
 • Yüksek Kazanç,
 • Karlılık ve Maliyet Analizi,
 • Satış Ekiplerinin ve Satışçıların Performans Takibi

Most CRM, Crm çözümleri sayesinde, müşteri ve müşteri adaylarınızı kolayca takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.

MostCrm Crm Çözümü nün, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, müşteri ve aday müşteri bilgilerini görebileceğiniz, müşteriler ile ilgili görevleri girebildiğiniz, hatırlatma ve ziyaret planları oluşturabileceğiniz ve görevleri diğer kullanıcılara atayabileceğiniz bir sistemdir.

Araç takip sistemleri ile entegre olarak çalışan yapısı sayesinde satış uzmanlarınızın yapması gereken ziyaretleri yapıp yapmadığı, ne kadar süre durakladığı ve günlük, haftalık ve aylık root’ ları tek bir tuşla raporlanabilir.

Daha detaylı bilgi ve sunum için bizimle hemen İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

LinkedIn Makalemiz için TIKLAYINIZ.

Mostidea Yazılım

Most Hizmet Kalitesine Her Büyüklükten 450+ Firma Güveniyor..

Merkez Ofis

Karadeniz Mah., Eski Edirne Asf. No:408, J Blok Kat:3 D.104 Viaport Venezia- 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul

GOSB Teknopark

GOSB Teknopark, Hibrit 2 Binası No:16, 41480, Gebze Osb/Gebze/Kocaeli

Çalışma Saatleri  

 

Pazartesi – Cuma / 9:00 – 18:00

 

Cumartesi / 9:00 – 14:00

 

  Teklif Al - Sizi Arayalım

  Taleplerinizi sizi arayalım formunu kullanarak bize iletebilirsiniz.