Hakkımızda

MOST IDEA HAKKINDA

Most idea, 2005 yılından bu yana  bir çok sektörü özel yazılım çözümleri ile tanıştırmıştır. Web/mobil uygulamalarda ki tecrübesi çalıştığı tüm firmaların ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, onlar için en uygun olan çözümleri geliştirir.

Türkiye’ nin en büyük firmaları ile çalışan Most idea interface ve web raporlama/portal çözümleri ile en çok tercih edilen ve memnun kalınan yazılım şirketlerinden biridir. Sizde Most idea çözümleri ile tanışmak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • gallery-item
 • gallery-item
 • gallery-item
 • gallery-item
PROJE SÜREÇLERIMIZ
Most idea yazılım olarak, tüm özel yazılım projelerimizde çalışmalarımızı 4 temel adımda takip ederiz.
 • Analiz & Projelendirme

  Gereken çalışmalar için sisteminizin, işinizin, isteklerinizin analiz edilmesi ve bu konudaki dokümanların oluşturulması sürecidir. Projeler ile ilgili olarak talep edilen istekler için yapılacak çalışmanın tüm detayları ile projelendirilmesinin ardından iş geliştirme süreci başlar.

 • Geliştirme

  Analiz ve projelendirme sürecinde tüm detayları belirlenmiş olan çalışmanın database ve kodlama yapısı için en uygun mimari dizayn yapılarak en uygun ve esnek yapı oluşturulur. Geliştirme çalışmaları esnasında her iki firmanın proje yöneticileri sürekli temas halinde çalışırlar.

 • Test Süreci

  Örnek uygulama için hazırlanan kodlarla proje detaylarının karşılaştırmalı bir şekilde test edilerek tüm verileri ile raporlandığı süreçtir. Test verileri sonucunda işin durumu gözden geçirilir ve en mükemmel sonuç elde edilinceye kadar bu böylece sürer. Olumlu gerçekleşen test çalışmaları sonrasında Proje yöneticilerinin onayı ile birlikte Uygulama sürecine geçilir.

 • Uygulama

  Tüm testlerden olumlu sonuç alan uygulama en son güvenlik testleri ve güvenlik uygulaması entegrasyonu ile uygulamaya hazır hale getirilir. Hazır olan çalışma kurulum yapılmak üzere müşteriye entegre edecek ekibimize teslim edilir. Ekiplerimiz proje analiz detayında belirtildiği üzere kurulum ve eğitim çalışmalarına geçer.

udemy course download free