ONLINE BABS MUTABAKAT

                                                             Online BaBS Mutabakat ile, Firmanızın mutabakat süreçlerini çok daha rahat bir şekilde yönetebilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen Most Online BaBs Mutabakat ile çalıştığınız firmalarla mutabakatlarınızı posta, telefon ya da faks yerine elektronik olarak yapabilirsiniz.

Tedarikçi ya da müşteri olarak çalıştığınız firmalarla yaptığınız BA. BS ve Cari Bakiye mutabakatlarınızda el emeği ile posta, telefon ya da faks göndermek yerine e-mutabakat sistemi üzerinden e-mail, SMS ya da faks gönderimlerini kolay bir şekilde yapıp bu zahmetten kurtulabilir. Daha da önemlisi cevapların önemli oranda elektronik olarak sizin adınıza sistem tarafından toplanmasını sağlayabilirsiniz.

Kullandığınız tüm muhasebe programları ile online olarak çalışabilecek olan Most Mutabakat sistemi ile; mutabakatlarınızı takip ederken siz kendi işinizle ilgilenmenin rahatlığını yaşıyor olacaksınız.

Mutabakatlarınız sistem tarafından yapılırken sizde kendi işlerini takip etmenin ayrıcalığını yakalayın. Üstelik şimdi ilk ay denemek ücretsiz;

www.mostidea.com.tr/onlinemutabakat