Online Tahsilat / E-Tahsilat / Sanal Pos Tahsilat Nedir?

Most Tahsilat, firmaların müşteri ve bayiileri üzerinden online tahsilat / e-tahsilat / sanal pos tahsilat yapmalarını sağlayan bir sistemdir. Özellikle periyodik ödeme özelliği sayesinde firmaların tekrar eden tahsilatları kredi kartı limitleri kullanılmadan otomatik olarak belirlenen dönemlerde otomatik olarak tahsil edilebilir. Sms ve mail ile tahsilat imkanı da sağlayan most tahsilat sistemi ile tahsilatlarını yönetmek artık çok kolay.
Neden Most Tahsilat Kullanmalısınız?

Most tahsilat +100 üzerinde müşterilerinde güvenli ve aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Tüm bankalar ile online tahsilat ve güvenli tahsilat ilkesi doğrultusunda geliştirilen e-tahsilat çözümü müz sayesinde online tahsilatlarınızı yönetmek çok kolaydır.

Hakkımızda
Online Tahsilat
Most E-Tahsilat Çözümü
Müşteri ve Bayilerinizden Online Tahsilat İmkanı

Most Tahsilat, Online tahsilat çözümü sayesinde müşteri ve bayilerinizden online olarak tahsilatlarınızı kolayca yapabilirsiniz. Güvenli ve kolay altyapısı sayesinde bir kaç saat içinde kullanmaya başlayabileceğiniz e-tahsilat sistemimiz ile dilerseniz muhasebe programınızı ve Erp sistemlerinizi de entegre edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Firmanıza Mutlu Müşterilerimiz Arasında Görmek isteriz.
105
Mutlu Müşteri
709
Kayıtlı Kullanıcı
13600
Çalışma Saati
17.452
Fincan Kahve
Referanslarımız
Tüm Referanslarımız!