Özel Yazılımlar

Özel Yazılımlar

Most idea olarak sizlerden gelen talepler doğrultusunda beklenti ve gereksinimlerinize nazaran firmanıza katma değer yaratan özel yazılım hizmetlerini, mobil uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

Şüphesiz, en önce, lüzumlu analizleri yaparak, iş akışlarını, süreçleri planlıyor, tasarlıyor ve şirketinize uygun hususi yazılım çözümlerini, mobil uygulamaları, internet tabanlı bütün uygulamaları yapıyoruz.

YAZILIM GELİŞTİRME SERVİSLERİMİZ

– Web Uygulama Geliştirme
– UI /UX Dizayn
– Web sitesini mobil uygulama haline getirmek
– Web tasarımı ve internet uygulama geliştirme

Web tasarımı ve geliştirilmesi

– Mobil Uygulama Geliştirme:
– Android Uygulama Geliştirme
– IOS Uygulama Geliştirme
– Hibrid Uygulama Geliştirme, Çarpraz Platform Uygulamaları (Cross Platform Development)
– Giyilebilir Uygulama Geliştirme (Wearable App Development)
– Bulut Tabanlı Hizmetler
– Desktop Uygulama Geliştirme
– Veritabanı tasarım ve çözümleri
– Yazılım Testleri

ÖZEL YAZILIMLAR & ANDROID IOS MOBİL UYGULAMALAR SAYESİNDE

– Rakiplerinizin önüne geçersiniz.
– Farklılık yaratırsınız.
– Müşterilerinize daha kaliteli hizmet sunarsınız.
– Zamandan tutum sağlarsınız.
– Verimlilik artar.
– Riskler azalır.
– Maliyetler azalır.
– İş hedeflerinize ulaşırsınız.

Özel Yazılım ve Mobil Aplikasyonlar sayesinde firmanın performans ve verimliliği artar, iş akışları arasındaki denetim güçlenir, dolayısı ile daha kaliteli üretimi iş enerjisini azaltarak dolayısı ile de maliyetleri azaltarak sağlar.

Özel Yazılımlar paket yazılımlar ile kıyaslandıklarında hem fiyat hem performans yönünden daha avantajlı olmaktadırlar. Bu tür paket yazılımların en son teknolojiye düzenli adapte olabilmeleri ve bu güncellemeleri son kullanıcılarına yansıtmaları da zaman almaktadır. Firmaya özgü tasarlanan yazılımlar faal bir teknik destekle sürekli geliştirilebilinirler.

Geliştirilecek her hususi yazılım veya mobil aplikasyon yazılı bir kontrat ile teyit altına alınır ve proje maliyetinin belirlenen yüzde oranında bir peşinatı alınarak yazılım hizmetine başlanır. Sözleşmede proje ödemelerin takvimi ve projenin teslimat planı yer alacaktır.

Özel Yazılım Geliştirme konusunda anlaşmanın sağlanması ile birlikte, proje içinde yer almayan istek ve talepler karşılıklı olarak değerlendirilerek sonuca bağlanacaktır. Yazılım hizmetleri ismi altında geliştirilecek projeler; firma istek ve beklentileri doğrultusunda yapılacak analiz çalışmalarına bağlı olarak, değerlendirilecek ve öneri halinde sunulacaktır.

Özel Yazılım Geliştirme, Yazılım Hizmetleri, Özel Yazılım Çözümleri, Mobil Yazılım Geliştirme, Mobil Uygulama Yapma

en iyi özel yazılım şirketleri