SAP Danışmanlık

  • Home
  • SAP Danışmanlık
SAP ERP DANIŞMANLIĞI

Sap Danısmanlık, Bilgi teknolojilerinin artık büyük küçük her şirket için bir gereklilik olduğu hepimizin hem fikir olduğu bir kavramdır.

SAP ERP projeleri kapsamında, konusunda uzman danışmanlarımız iş süreçlerinizi analiz ederek işletmeniz için en uygun çözümü tasarlar ve uygulamasını gerçekleştirir.

SAP lojistik ve finansal modüllerindeki bilgi ve tecrübelerimizi, en güncel proje yapış metodolojisi ile kontrol altında tutarak, zamanında ve kaliteli proje teslimi yaparız.

SAP CRM DANIŞMANLIĞI

Bugünün rekabetçi iş dünyasıda en iyiyi hedefleyen şirketler en değerli özkaynaklarına yani müşterilerine odaklanıyorlar. Şirketler, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı sürdürebilir kılmak ve satış, hizmet ya da pazarlama etkileşimlerini çoğaltmanın yollarını aramaktadırlar.

Sap Danısmanlık hizmetlerimiz kapsamında, Diğer CRM yazılımlarının aksine, SAP CRM uygulaması sadece kısa vadede maliyetleri düşürüp karar verme kabiliyetini arttırmayı hedeflemez, aynı zamanda uzun vadede şirketlerin farklılaştırılmış yeteneklerini öne çıkararak rekabet gücünü arttırır.

Most idea olarak, tecrübeli SAP CRM danışmanlarımız ile birlikte, SAP sistemi içinde CRM ihtiyaçlarınızı gerçekleştirmeniz için hazırız.

SAP YAZILIM GELİŞTİRME

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre, SAP Danısmanlık ürünleri ile entegre yazılım geliştime hizmeti sunmaktayız.

Most idea Teknoloji Ekibi tecrübeli analist ve yazılım geliştiricilerden oluşmaktadır. Başarılı yazılım projelerinin doğru analiz ve planlama ile gerçekleşeceğine inanıyoruz.

Projelerimize ihtiyaç analizi ile başlarız; süreçsel tasarımımızı proje sonunda sistemin neye benzeyeceğini kavramak için sizinle paylaşırız. Çünkü biliyoruz ki, geliştirme ekibi ile müşterinin projedeki işbirliği başarılı iş ortaya koymada pozitif etkiye sahiptir

Sistemlerinizi, UML tabanlı analiz ve proje metodolojisine uyarak Java, .Net ya da modern web teknolojileri ile hayata geçiririz. SAP ve non-SAP sistemlerin entegrasyonları konusundaki kurumsal uygulama geliştirme tecrübemize güveniyoruz. Bundan dolayı başarı hikayenizin birer parçası olmak için sizlerle beraber çalışmayı arzuluyoruz.

 

 

SAP EĞİTİM

Eğitimler SAP proje uygulamalarının başarısında ve bu başarının devamlılığında önemli rol oynamaktadır. Aşağıda, tecrübeli danışmanlarımız ve yazılım geliştiricilerimiz tarafından verilen eğitim konu başlıkları yeralmaktadır.

• SAP Lojistik ve Finansal Modüller Eğitimi

• SAP CRM Eğitimi

• SAP ABAP, CRM ABAP, HR ABAP Eğitimleri

• SAP MII (Manufacturing Integration and Intelligence) Eğitimi

• SAP Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimi (Afaria, Syclo, SUP)

• Native Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimi (Android, iOS)

    Teklif Al - Sizi Arayalım

    Taleplerinizi sizi arayalım formunu kullanarak bize iletebilirsiniz.