Web Tasarım Firmaları
Web Tasarım Firmaları
Web Sitesi Tasarımı

Web Tasarım Firmaları denilince akla ilk gelen şirketlerden biri haline gelen Most Dijital ile birilkte sektörde ki en önemli ve değerli tasarımlara imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Geçmiş dönemlerde firmalar web sitelerini yaptırırken, “düşük maliyetli olsun, şöyle 3-4 sayfa olsun yeter” gibi tabirler kullanırlardı.

Ancak günümüzde bu tarz web sitelerinin yarardan çok daha fazla zarar getirdiği kanıtlanmış durumda. Aslında bunu kolayca ifade edebilmek için gereken en öncelikli soru sanırız;

“Web sitenizden yeni müşteriler kazanmak ister misiniz?”

sorusu olacaktır.

Peki gerçekten de web sitesi üzerinden yeni müşteriler kazanmak mümkün müdür?

Bu sorunun cevabını sanırım yazımızı okuyan herkes EVET olarak yanıtlayacaktır. Günümüzde satışların çok önemli bir kısmı şirketlerin web siteleri üzerinden kazandıkları müşterilere yapılmaktadır.

Hal böyle ikende web sitelerinde olmaz olmaz bazı kurullar vardır. Peki nedir bu kurallar;

  • Web Sitesi tasarımlarının özgün yapılmış olması,
  • Web Sitesinin mobil uyumlu olması,
  • Web sitesinin iyi bir web tasarım firmaları ndan birine yaptırılmış olması,
  • Web sitesinin satılan ürün  ve firma ile ilgili yeterli içeriği sahip olması,
  • Web Sitesinin ilgili ürün satışlarından internet üzerinden kolayca bulunabiilir olması (*)
web tasarım firmaları

İstanbul web Tasarım

Web Yazılım

Tam da bu nedenlerle web siteleri geçmiş dönemde ki klasik şirketlerin internet üzerinden ki broşörleri kimliklerinden çıkarak olması gerektiği gibi potansiyel müşterilere erişme imkanı sağlayan internet üzerinde ki vitrinleri olmuşlardır firmaların.

Artık web siteleri sadece ürün tanıtımı, firma tanıtımı, içerik yayınlama gibi konularda kullanılmıyor. Müşteri adaylarının gelip, hesaplamalar yapabiliyor, metrekare hesaplarına gidebiliyor, makine bakımları için yapay zeka çalıştırabiliyor.

Web sitelesi tasarımı sadece web sitesi tasarımından ibaret gibi görülse de çok daha fazlasını, daha doğru bir tabir ile web yazılımı da içermektedir.

Web Sitesinin İnternet Aramalarında Kolayca Bulunması

İnternet Reklamları ve Seo

Web sitelerinin çok daha doğru bir tabir ile sattığınız ürün veya hizmetlerin internet aramaları üzerinden kolayca bulunabilmesi için 2 farklı yöntem vardır. Bunklar;

  • İnternet Reklamları
  • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

İnternet Reklamları, her bir ürün veya hizmetinizle ilgilli odak kelimeler için düzenlenen reklam kampanyaları ile organize edilmekte ve her bir reklam kelimeniz üzerinden ödediğiniz reklam ücretleri ile yönetilmektedir. Yani bu yöntem ile web sitenize giren her bir ziyaretçi için bir ücret ödemeniz gerekir. Arama sonuçlarında nerede olacağınız (İlk sayfa / ikinci sayfa ve hatta ilk sayfa da ki konumuz) tamamen reklam kurgunuza ve ödemek için hazır olduğunuz ücrete göre değişiklik gösterir.

Arama Motoru Opitmizasyonunda ise; web siteniz üzerinde yapılacak Lokal SEO çalışmaları dışında yapılacak olan diğer çalışmalarının da etkisi ile arama sonuçlarında ilk sayfa da çıkabilir ve web sitenize ziyaretçilerin girmesini sağlayabilirsiniz. İnternet reklamlarının aksine giren her bir ziyaretçi için bir bedel ödemeniz gerekmez. Ve uzun vadede reklamlara göre çok daha verimlidir.

Most Dijital ajansımız ile ihtiyacınız olan tüm web sitesi tasarımı, web yazılım, dijital pazarlama, arama motoru optimizasyonu, internet reklamları gibi ihtiyaçlara kolayca ulaşabilirsiniz.
Web tasarım firmaları arasında kalitesi ve Mutlak Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile sıyrılan şirketimizde sizleri de ağırlamaktan onur duyarız.

Detaylı Bilgi