Çözümlerimiz

Çözümlerimiz

Crm_2

MOST CRM

Most CRM, Crm çözümleri sayesinde, müşteri ve müşteri adaylarınızı kolayca takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.

MostCrm Crm Çözümü nün, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, müşteri ve aday müşteri bilgilerini görebileceğiniz, müşteriler ile ilgili görevleri girebildiğiniz, hatırlatma ve ziyaret planları oluşturabileceğiniz ve görevleri diğer kullanıcılara atayabileceğiniz bir sistemdir.

Mağaza Programı

Magaza Programı; Ürünlerinize etiketler basarak veya ürünleriniz üzerinde bulunan barkodları kullanarak firmanız satışlarında Magaza programını kullanabilirsiniz. Mağaza programı kullanarak yapılan satışlar sayesinde stok takibi, maliyet takibi gibi konular basit ve kolay bir şekilde yönetilebilmektedir.

Most CMS

Most İçerik Yönetim Sistemi CMS, internet sitelerinin ve net sitesi içeriklerinin minimum teknik iş yüküyle yaratılmasına ve yönetilmesine backyardımcı olur.
 
Böylece, proje veya trafik yöneticisi olarak zaman harcamak yerine daha iyi içerikler oluşturabilirsiniz. İçerik yönetimi için kolay ve uygun maliyetli bir çözüm sağlayan CMS, şirketlerin tam zamanlı içerik geliştirme ekibine yatırım yapmadan içeriklerini yönetmelerine ve dağıtmalarına olanak tanır.
 

Online Mutakabat

Most Mutabakat, BaBs ve Cari mutabakatların elektronik ortamda yapılmasını sağlayan benzersiz bir online mutabakat çözümüdür.

MostMutabakat, sadece Ba/Bs Yönetim sistemi değildir. MostMutabakat ile, BA/BS Mutabakatlarınızı ve Cari Mutabakatlarınızı online olarak yapabilir, Firmalara kestiğiniz Faturaları ve irsaliyeleri firma bazında listeleyebilir ve müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz.

İş Süreçleri Yönetimi

İş Süreçleri Yönetimi; Etkin, verimli ve çevik süreçlerle organizasyonlar, maliyetlerde düşüş ve gelirlerde yükseliş gibi finansal kazanımlara sahip olmasının yanı sıra; çalışanların kendilerini daha iyi ifade edebildikleri ve mutlu çalışma ortamlarının oluşturulmasını sağlamış olurlar.

MostVision; tüm bu iş süreçlerini uçtan uca kapsayacak şekilde tasarlanmış bir bilgi sistemidir.

    Teklif Al - Sizi Arayalım

    Taleplerinizi sizi arayalım formunu kullanarak bize iletebilirsiniz.