Online Mutakabat

 • Home
 • Online Mutakabat

Ba/Bs Mutabakatı Cari Mutabakat Firma Bilgilendirme Mailleri Fatura ve Ödeme Hatırlatma Mailleri Müşteri Tahsilatları (Sanal Pos ile) Tam Mutabakat (Tüm Ba/Bs ve Cari Mütabakat süreçlerinizi sizin için biz yönetelim)

Most Mutabakat, online mutabakat sistemi ile, Zamandan Tasarruf, sadece bir kaç saniye içerisinde mutabakat dosyanız ONLINE olarak hazırlanır. Kolay Kullanım, müşterileriniz sistemi ilk defa kullanacak ise kendilerine uygulama tanıtım maili gider. Kolay Aktarım, Kullandığınız Erp / Muhasebe sistemi ile henüz entegrasyon yapılmamış ise excelden kolayca verilerinizi transfer edebilirsiniz. Kolay Erişim, Mutabakatlarla ilgili raporlara sadece saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. Müşteri Tahsilatları, dilerseniz CMS ekranından müşterileri tahsilatlarını online olarak yapabilirsiniz. Most Mutabakat, online mutabakat sistemini kullanarak 100’lerce mutabakatı tek bir tuşla ve tek bir ekrandan kolayca yönetebilirsiniz.

Online Mutabakat

Most Mutabakat, BaBs ve Cari mutabakatların elektronik ortamda yapılmasını sağlayan benzersiz bir online mutabakat çözümüdür.

MostMutabakat, sadece Ba/Bs Yönetim sistemi değildir. MostMutabakat ile, BA/BS Mutabakatlarınızı ve Cari Mutabakatlarınızı online olarak yapabilir, Firmalara kestiğiniz Faturaları ve irsaliyeleri firma bazında listeleyebilir ve müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz.

Müşterilerinize kestiğiniz faturaları mail ile iletebilir, ödenmemiş faturalarınız için hatırlatma mailleri gönderebilir, hatta dilerseniz online olarak tahsilatını bile yapabilirsiniz.

Kullandığınız muhasebe yada erp programı ne olursa olsun, Most Mutabakat ile kolayca entegre edebilirsiniz.

Çoklu dil ve çoklu para birimi desteği sayesinde farklı para birimi ile çalışma yaptığınız müşterilerinize tek bir mutabakat mektubu göndererek tüm para birimleri ile takip ettiğiniz cari hesabı için ba/bs mutabakat ve cari mutabakat yapabilirsiniz.

Ba/Bs mutabakatları çoğu zaman firmalar için tam bir kabus olabiliyor. Manuel yönetilen mutabakat süreçleri, mütabakatlara cevap vermeyen firmalar. Hali hazırda zaten fazla olan iş yükünü zaman zaman çekilmez hale getirebiliyor.

İşte tam da bu sorunumuza bir çözüm Most Mutabakatonline mutabakat sistemi.

Sadece tek bir tuşla tüm BaBs mutabakatlarınızı oluşturabilir, firmalara otomatik mutabakat mailleri gönderebilir, mutabakatlarını yapmayan firmalara,hatırlatma maillerini otomatik gönderebilir ve arap saçına dönen tüm bu süreçleri çok kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Üstelik Promaks, Uyumsoft ve Logo ile direk entegre.

Most Mutabakat ile kullandığınız sistem ne olursa olsun, excel entegrasyonu ile sistemi rahatça kullanabilirsiniz. Üstelik Most Mutabakat farkını yaşamanız için ilk ay ücretsiz deneme imkanı ile.

Online Mutabakat ile Neler Yapılabilir?

 • Ba/Bs Mutabakatı
 • Cari Mutabakat
 • Firma Bilgilendirme Mailleri
 • Fatura ve Ödeme Hatırlatma Mailleri
 • Müşteri Tahsilatları (Sanal Pos ile)
 • Tam Mutabakat (Tüm Ba/Bs ve Cari Mütabakat süreçlerinizi sizin için biz yönetelim)

Online Mutabakat Avantajları

Most Mutabakat, online mutabakat sistemi ile, Zamandan Tasarruf, sadece bir kaç saniye içerisinde mutabakat dosyanız ONLINE olarak hazırlanır.

Kolay Kullanım, müşterileriniz sistemi ilk defa kullanacak ise kendilerine uygulama tanıtım maili gider.

Kolay Aktarım, Kullandığınız Erp / Muhasebe sistemi ile henüz entegrasyon yapılmamış ise excelden kolayca verilerinizi transfer edebilirsiniz.

Kolay Erişim, Mutabakatlarla ilgili raporlara sadece saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

Müşteri Tahsilatları, dilerseniz CMS ekranından müşterileri tahsilatlarını online olarak yapabilirsiniz.

Most Mutabakat, online mutabakat sistemini kullanarak 100’lerce mutabakatı tek bir tuşla ve tek bir ekrandan kolayca yönetebilirsiniz.

 
 

Mostidea Yazılım

Most Hizmet Kalitesine Her Büyüklükten 450+ Firma Güveniyor..

Merkez Ofis

Karadeniz Mah., Eski Edirne Asf. No:408, J Blok Kat:3 D.104 Viaport Venezia- 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul

GOSB Teknopark

GOSB Teknopark, Hibrit 2 Binası No:16, 41480, Gebze Osb/Gebze/Kocaeli

Çalışma Saatleri  

 

Pazartesi – Cuma / 9:00 – 18:00

 

Cumartesi / 9:00 – 14:00

 

  Teklif Al - Sizi Arayalım

  Taleplerinizi sizi arayalım formunu kullanarak bize iletebilirsiniz.