Web Tasarım Firmaları
Web Sitesi Tasarımı?
Web Ajan - Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Tasarımı ( Web Ajans ) kurumsal firmaların en büyük ihtiyaçları arasında yer almasına rağmen ne yazık ki yeterince önem gösterilmeyen bir unsurdur.

2015 yılı verilerine göre dünya da ki web sitesi sayısı “1.468.322.172′ dır.” Bu sayının hiç artmadığını bile var sayacak olursak bu da demek oluyor ki; Web sitemizin dünya genelinde 1.468.322.171 rakibi vardır.

Peki bunca web sitesi varken insanlar web sitenizi / firmanızı ve/veya ürünlerinizi internet üzerinden nasıl bulacak?
Ya da başka bir şekilde soracak olursak; bulunan web siteniz hakkında nasıl bir düşünceye kapılacaklar?

Bugün çok basit olarak görünen kişisel web siteleri bile özgün tasarım ve dizayna sahipken. Kurumsal web siteniz basit ve birbirinin aynısı olan binlerce siteden biri mi olmalı?

Sizce gerçekten tasarruf yapılması gereken alan milyarlarca kullanıcısı olan internet ortamında ki firmanızın veya ürünlerinizin tanıtımının yapıldığı web site tasarımı -nız mıdır?

limited şirket nedir

Arama Motoru Optimizasyonu

Seo Nedir?

Unutulmaması gereken en önemli unsurlardan biri firmaların web tasarımları onların en önemli 1. reklam / tanıtım unsurudur. Web siteniz düzgün bir tasarıma / içeriğe / özgünlüğe sahip olmadan hiç bir dijital pazarlama unsuru sonuç vermez; fayda sağlamaz.

Dolayısıyla ihtiyaç duyulan en önemli şey hiç şüphesiz kurumsal web sitesi tasarımı dır. Ki bunu bir önceki yazılarımızda gündeme almıştık.
Peki web site tasarımı tamamlandı? Sonra ne yapılması gerekiyor?

Aslında web ajans çalışması tamamlanırken eğer profesyonel bir ajans ile çalışıyorsanız web siteniz zaten SEO uyumlu olarak kodlanacaktır.

SEO Nedir sorusuna gelecek olursak kısaca “Arama Motoru Optimizasyonu” diyebiliriz. Yani internet aramalarında organik olarak ön sıralarda çıkması diye nitelendirebiliriz.

SEO Ne işe Yarar?

Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?

Kurumsal web site tasarımı konusunda profesyonel bir web ajans tan destek aldınız. Web siteniz SEO‘ ya uygun olarak kodlandı peki sonrasında web siteniz için SEO çalışması size ne kazandırır; sorusuna gelecek olursak.

SEO yani arama motoru optimizasyonu sitenize veya ürünlerinize ilgi duyan doğal ziyaretçilerin; (ki bunlara potansiyel müşterilerde diyebiliriz) girmesini sağlar. Bu da doğal olarak satışlarınızı ve satış süreçlerinizi arttırır.

Hali hazırda web sitelerine ziyaretçi çekebilmek için internet ve sosyal medya reklamları kullanılmaktadır. Bu yöntem de elbette yanlış değildir ancak tartışmasız çok yüksek maliyetlidir.
Web sitenize girmesini istediğiniz her bir ziyaretçi için bir ücret ödemeniz gerekir. Oysa ki SEO çalışması yapılan web sitelerinde bu ziyaretçiler organik olarak (Yani reklam ücreti ödenmeksizin) web sitenize girer; ürün ve hizmetlerinizi incelerler.

Firmanız ve ürünleriniz için ihtiyaç duyduğunuz, kurumsal kimlik çalışması, web sitesi tasarımı, Seo Danışmanlığı, Sosyal Medya danışmanlığı gibi konularda Most Dijital Creative Ajansımıza,
Bunun dışında ki tüm yazılım konularında ise bize (Most idea’ya) her zaman ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi