Bonna Porselen'in web yazılım ve mobil uygulama için tercihi Mostidea oldu.

Haberlerimize ve iş birliklerimize bir yenisini daha ekliyoruz! Mostidea olarak, Türkiye’nin köklü porselen üreticilerinden Kar Porselen’in 2014 yılında HoReCa sektörüne yönelik üretim yapmaya başladığı Bonna markasıyla heyecan verici bir iş birliği başlatmanın gururunu yaşıyoruz.


Kar Porselen, 1983 yılında seramik üretimiyle başlayan yolculuğuna, yüksek kaliteli porselen ürünleriyle dünya genelinde tanınan bir marka olarak devam etmektedir. Bonna markası altında tasarlayıp ürettikleri ürünlerinin yüzde 60’ını 75 farklı ülkeye ihraç ediyor. Biz de Mostidea olarak, bu markanın dijital varlığını güçlendirmek ve küresel pazardaki rekabet gücünü artırmak için yanlarında olmaktan mutluluk duyuyoruz.


Kar Porselen’in yenilikçi yaklaşımı ve uluslararası vizyonuyla, bizimle iş birliği yapmaları bizi gururlandırıyor. Web yazılımı ve mobil uygulama alanındaki uzmanlığımızı kullanarak, Kar Porselen’in dijital platformlardaki varlığını güçlendirecek ve müşterilerine daha iyi hizmet sunmalarına yardımcı olacağız.


Bonna ile olan bu iş birliği, Mostidea’nın etki alanını bir kez daha kanıtlıyor. Kar Porselen’in dijital dönüşümdeki bu heyecan verici yolculuklarında desteklemekten dolayı çok mutluyuz!

    Teklif Al - Sizi Arayalım

    Taleplerinizi sizi arayalım formunu kullanarak bize iletebilirsiniz.