Özel Yazılım Geliştirme

Özel Yazılım Geliştirme

Özel Yazılım Geliştirme, ihtiyaç duyduğunuz sisteme özgü bir çözümdür.  Hedefleriniz de ve stratejileriniz de firmanıza özgü olabilecek özel ihtiyaçlar doğrultusunda; değişen ve gelişen sektörde işletmenize değer katacak ve markanızı rakiplerinizin bir adım önüne geçirecek hizmetleri hedeflemeniz çok doğaldır.

Özel Yazılım geliştirme nin başka yazılımlarla entengre olabilmesi, iş akışlarınıza özgü değişiklikler sağlayabilmesi ve işletmenize ve size özgü raporlamaları hızlı yanıt verebilmesi oldukça önemlidir.

Değişen ve gelişen piyasa şartlarında düşen kar oranları karşısında işletmelerin en doğru kazanımları doğru ve ölçeklenebilir / raporlanabilir maliyetler olduğu tartışmasız bir gerçektir. Demirbaş, Ekipman ve stok maliyetleriniz ile ölçeklenebilir personel maliyetlerinizi doğru ve hızlı bir şekilde raporlayabilmek, hızlı gelişen durumlarda kurumunuz adına doğru ve etkin kararlar vermenizi sağlamaktadır.

Tam da bu durumlar da, paket programlar beklentilerinize, çevik ve doğru kararlar almanıza tam olarak olanak sağlayamaz ve taleplerinize karşılık veremezler. Yazılımın doğru, çevik, üstün performanslı ve firmanıza özel bir tasarımla sorunsuz olarak çalışması gibi istek ve talepleriniz özel yazılım geliştirme hizmeti almaya yöneltir.

Sizde, ihtiyaç duyduğunuz sisteme özel yazılım geliştirme çözümü arıyor olabilirsiniz. İş planlarınız ve hedefleriniz de beklenti ve talepleriniz özel olabilir. Değişen ve gelişen sektörde işletmenize ve markanıza değer katacak hizmet sağlamayı hedefliyor olabilirsiniz.

Most idea, ihtiyaç duyduğunuz özel yazılım geliştirmesinde sizlere net çözümler sunmaktadır.

Farklı sektörlere ve özel yazılım hizmetleri sunan ve yüzlerce müşteri deneyimi elde etmiş profesyonel ekiplerimizle, ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun ve en doğru çözümleri size sunarken, tüm süreçlerde tecrübesi ve analitik proje geliştirme yetisi sayesinde her aşamada koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefini benimsemektedir.

 

Most idea, müşterilerine sunmuş olduğu bilgi ve teknoloji hizmetlerinde, sürekli gelişmekte olan teknoloji çağlarında aktüel kalmak ve en iyi hizmeti verebilmek için Ar-Ge faaliyetlerine büyük önem vermekte ve en güncel, en son teknoloji ile  faaliyetlerini yürütmektedir.

Özel Yazılım Geliştirme Aşamaları

Özel yazılım geliştirme projelerinin tamamında çevik proje yönetim metodunu benimsiyor ve uyguluyoruz.
Projenin her aşamasında belirlenen proje yöneticileri ekseninde proje planları yapıyor ve proje toplantıları planlıyoruz.

Özel Yazılım geliştirme projelerinin başarılı olabilmesinin en doğru yolunun müşteriyi iyi anlamak ve her aşamada doğru ve hızlı bilgi akışı sağlamak olduğunu biliyor ve bu doğrultuda çalışmalar yürütüyoruz.

özel-yazılım

özel yazılım geliştirme

 • Analiz

  Özel yazılım geliştirme istek ve hedeflerinizi dinler, en doğru tespitlerde bulunuruz. Talebninizin detaylı bir analiz çalışması yapar, en uygun iş planına dönüştürürüz.

 • Geliştirme

  Proje planı ve görsel tasarımlar hazırlanır. Yazılım çalışmaları yapılır ve güvenlik testleri yapılır.

 • Uygulama

  Hazırlanan sistem her iki firmanın proje yöneticileri ile Alpha ve Beta testlerinden geçirilir. Testler sonrasında son kullanıcı eğitimleri verilir ve sistem yayına alınır (Live)

 • İşletim

  Yeni / ilave yazılım talepleri, yazılım bakımı, yazılım destek süreçleri gibi operasyonel destek konularında eleman ve hizmet sağlama.

Neden Özel Yazılım Geliştirme?

Geliştirilebilir; Özel yazılım geliştirme ihtiyaçlarınıza, basit geliştirebilme imkânı sunar.

Bağımsız Platform; PC, MAC, Tablet ve Mobile benzer biçimde farklı platformlarda emek harcama.

Yüksek Performans; Kullanıcılarınıza güvenlik, hız ve özel arayüz ile eğlenceli sunum.

Entegrasyon; Gereksinim duyabileceğiniz diğer sistemler ile uyum sağlayabilmesi.