SEO Hizmeti ve Danışmanlığı

  • Home
  • SEO Hizmeti ve Danışmanlığı

SEO HİZMETİ DANIŞMANLIĞI

Arama Motoru Optimizasyonu

SEO Hizmeti ve Danışmanlığı / Kurumsal Seo Hizmeti Danışmanlığı yada bir başka değim ve bilinen ifadesi ile “Arama Motoru Optimizasyonu“. Hiç yabancı gelmediğiniz bu deyim nedir, ne işe yarar?

Ürünleriniz, hizmetleriniz veya tüketici ile ve/veya müşteri ile buluşturmak istediğiniz buluşlarınızı internet arama motorlarında aratıldığında üst sıralarda gösterebilmek için yapılan çalışmaların bütününe verilen isimdir. Ve gerçektende dijital pazarlama çalışmalarının olmazsa olmaz bir bacağıdır.

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak isteyen firmalar için önemli olan sadece site tasarımı değildir. Web Sitesi tasarımı ile birlikte SEO çalışmalarıda paralel yürütülmelidir.
Arama Motorlarınca sitenizin üst sıralarda görünmesi için yapılacak olan seo hizmeti danışmanlığı ise profesyonel bir ekip tarafından yönetilmelidir.

 
SEO NASIL UYGULANMALI? NASIL UYGULANMAMALIDIR?
Doğru SEO Hizmeti

Ön yüz tasarımı (Front-End) ve kodlama düzenlemeleri (Back-End) – Farklı sitelerden (site dışı) backlink çalışmaları, sayfa düzenlemeleri, sunucu tabanlı düzenlemeler, firma sitelerine kayıtlar, arama motorlarlarına yönelik kurulumlar, doğru ve zengin içerik girişleri gibi çok farklı SEO çalışmaları; kurumsal SEO hizmeti danışmanlığı çalışmasına dahildir.

Yanlış ve bilinçli olmayan bir şekilde yapılan SEO çalışmalarının ne yazık ki ortaya çıkardığı durum arama motorlarında ki sıralamayı yükseltmek bir yana; telafisi güç olan durumlar ortaya çıkarabilmektedir. Bunlarında başında ise arama motorlarında en arka sıralara gerilemek, hatta ve hatta sıralamaya bile girememek gibi sonuçlar ortaya çıkabilir. İşte bu yüzden, profesyonel bir ekipten, profesyonel seo hizmeti alarak çalışma yapılması çok daha doğru olacaktır.

 

SEO hizmeti danışmanlığı çalışmaları kısa süreli çalışmalar değildir. Aksine süreklilik ve disiplin isteyen tarzda çalışmalardır. SEO Hizmeti çalışmalarında kısa sürede etkili neticeler beklemek yerine, yapılan bu çalı��maları zamana yaymak ve arama motorlarının ilk sayfasına giden basamakları tek/tek ama doğru olarak tırmanmak en doğru çalışma şeklidir. Bu sayede gecici bir başarıdan çok daha önemli olan sürekli ve kalıcı sonuçlar elde edilmiş olunur. 

Yapılan kurumsal seo hizmeti çalışmaları sonuç vermeye başladığında ise artık arama motorlarında ürün ve hizmetlerimize yönelik yapılan aramalarda sayfalarımız en üst sıralarda kendilerine yer bulmaya başlayacaklardır.

NEDEN MOST İDEA?
Neden Seo Danışmanlığında Most idea ile çalışmalısınız?

Çünkü bizim için en önemli olan şey müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini detaylı bir şekilde analiz ediyor ve ihtiyaç listesi çıkartıyoruz. Ürün ve hizmetlerinizi doğru şekilde anlatacak stratejik ve önemli anahtar kelimelerinizi belirliyor ve bunlar doğrultusunda SEO stratejilerini belirliyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz SEO danışmanlığı kapsamında aynı zamanda web sitenizin tüm altyapı çalışmaları ve Teknik konularında da yanınızda görev yapıyoruz.

Mostidea Yazılım

Most Hizmet Kalitesine Her Büyüklükten
400+ Firma Güveniyor..

İletişim Hattı & E-posta

+90 (212) 909 1 904info@mostidea.com.tr

Merkez Ofis

Karadeniz Mah., Eski Edirne Asf. No:408, J Blok Kat:3 D.104 Viaport Venezia- 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul

Çalışma Saatleri

9:00 – 18:00

    Teklif Al - Sizi Arayalım

    Taleplerinizi sizi arayalım formunu kullanarak bize iletebilirsiniz.