Doğru Entegratör Nasıl Seçilir?

İş Dünyasının 2013 yılından beri yabancı olmadığı bir terim aslında E-Fatura. Peki Nedir Bu E-Fatura?
Firmaların (Belirli bir yıllık cironun üzerindeki firmaların) kendi aralarında ki faturalaşma hareketlerinin GIB’ in belirlediği standartlar çerçevesinde; elektronik olarak karşı tarafa anında ulaşması olarak özetlenebilir. Tam da bu bağlamda hayatımıza yeni bir deyim girdi, “Özel Entegratörler”.

Peki Kimdir bu Özel Entegratörler, Ne yaparlar, Nasıl Çalışırlar, En Doğru Tercih Nasıl yapılır?

Özel Entegratörler E-Fatura, E-Arşiv Fatura, E-Defter, E-İrsaliye ve E-Müstahsil Makbuzu gibi edönüşüm ürünlerinin tamamını kullanabilmeniz için ve bu elektronik dökümanların E-Saklama hizmetini alabilmeniz için firmalara hizmet sınan kurumlardır.
Bu yazımızın yazıldığı günlerde sayısı 82 civarında olan özel entegratörler kullandığınız Muhasebe / Erp programları ile doğrudan entegre çalışabildiği gibi konnektörler aracılığı ile kullandığınız sistemler ile entegrasyon sağlayarak çalışabilmenize olanak sağlamaktadır.

Peki Nasıl Çalışırlar?

Genel olarak kontör satışı ve/veya aylık hizmet bedelleri üzerinden çalışma modelleri vardır. Kullandığınız (Gelen /Giden) elektronik belge sayısı üzerinden size kontör satışı yapar veya aylık olarak hizmet faturası keserler. ilk dönemlerde aktivasyon bedelleri her ne kadar yüksek olsa da artık çok az sayıda entegratör tarafından aktivasyon bedeli alınmaktadır.
Kullandığınız Muhasebe sistemleri ile online entegrasyon yaparak doğrudan çalışabildikleri gibi, konnektör denilen yazılımlar ile sizin sistemlerinize entegre olarak, fatura, irsaliye ve defter gibi belgelerinizi elektronik olarak yönetebilirler.

En Doğru Özel Entegratör Nasıl Seçilir?

Sayıları bu kadar yüksek olan ve temel de aynı işi yapan özel entegratörler içerisinde en iyi hizmeti alacağınız ve en düşük bedeli ödeyeceğiniz entegratörü nasıl seçebilirsiniz?

işte tamda bunun için www.entegratorunusec.com sizin için tüm entegratörlerden almak istediğiniz fiyat tekliflerini topluyor ve karşılaştırmanız için size sunuyor.
Sizin yapmanız gereken tek şey ise hangi entegratörler çalışacağınıza karar vermek ve teklifini seçmek. Edönüşüm e geçmek yada entegratörünüze değiştirmek bu kadar kolay.

Hemen Kullanmaya Başlayabilirsiniz.!

 

Entegratör Seç, Digital dünyaya açılan kapınız.!

 

Entegrator Sec

Entegrator Sec