Özel Yazılım Geliştirme

Özel Yazılım ile, İş hayatı gün geçtikçe zamanla yarışan bir hal almaya başladı. İnternetin hayatımıza kattığı sürat, farkında olmadan biz insanları da etkisi altına alıyor. İş süreçlerimizin hem kaliteli hem de süratli akmasını istiyoruz.  Bu sırada kullanacağımız alt ya da üst yapı birimlerinin de hemen temin edilebilen ürünler olmasını bekliyoruz. Halbuki yazılım öyle mi? Bugün iş süreçlerinizin yönetiminde kullanacağınız ve ‘size özel’ olarak geliştirilecek bir yazılımı ancak analiz, inceleme, planlama, uyarlama, deneme, uygulama, eğitim, revizyon gibi türlü aşamalardan geçtikten sonra kullanabilir hale gelebiliyorsunuz. Bu da en iyi ihtimalle 6 aylık bir süre demek.

Aslında şirketlerin talepleri doğrultusunda özel yazılım geliştirme çok da basit bir iş değil. Bu işi üstlenen yazılım firmalarının farklı talepler ile gelen müşterilere yetebilecek dinamik bir kadroya sahip olması gerekir. Yazılım geliştirme, özel kodlar ve birtakım teknikler ile işler hale gelen ve bu nedenle de vakit alan bir işlem. İşte bu noktada yazılımcının önemi artıyor. Zira, paket yazılımların müşteriye özel uygulamasında ya da sıfırdan geliştirilen yazılım projelerinde kritik faktör yazılımcının ta kendisi. Yazılımcının eğitimi, birikimi, donanımı, becerisi…. Diğer yandan değişen zaman bize şunu öğretiyor ki; süreçlerimizi “maksimum sistem minimum insan” esasına göre yürütmeliyiz.

Most idea şirketlere sunduğu en büyük avantaj insan faktöründen bağımsız sistemsel bir düzenek ve 9 saat gibi kısa sürede bu düzeneği kullanma becerisinin elde edilebilir olması.  Bu sistem her firmaya, kısa bir eğitim sürecini takiben, kendi koşullarına uygun, esnek, dinamik, web tabanlı bir yazılım geliştirme olanağı tanıyor. Yani bir bakıma şirketinize özel yazılımı, hizmet alımı yaptığınız firmadaki yazılımcı aracılığı ile değil, Most idea yazılım ekibinin desteği ve bizzat kendi ekibinizle gerçekleştiriyorsunuz.  Bu da günün sonunda çok daha kısa sürede, düşük maliyetli bir yazılım sahibi olmak demek.

Sizde işletmenizin / firmanızın ihtiyaçlarını size özel yazılımlar geliştirme ile çözmek veya fikrinizi hayata geçirebilmek için ihtiyaç duyduğunuz yazılım iş ortağı ile uzun soluklu çalışmalar yapmak isterseniz, sizi kahvemizi içmeye bekleriz.

Most idea yazılım, Hayalleriniz, Hedeflerimizdir.

Most Mutabakat Ürünümüzü İncelediniz mi?