Özel Yazılım Geliştirme Çözümleri

Özel Yazılım Geliştirme Çözümleri
Neden Özel Yazılıma İhtiyaç Duyarız?

Özel Yazılım Geliştirme Çözümleri, günümüzde firmalar için en çok tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır.
Şüphesiz ki, özellikle endüstri 4.0′ a doğru ilerlerken Erp ve Mrp‘ nin doğru seçimi ve kullanımı çok önemli.
İşletmeler süreçlerini doğru yönetebilmek, ekiplerini doğru yönlendirebilmek için etkin kaynak planlama yazılımlarına ihtiyaç duyuyorlar.

Ancak ne yazık ki gerek süreç planlama yazılımlarının yetersiz kalması, gerekse de işletme de farklı ihtiyaçlar nedeniyle özellikle big data ve crm yönetebilmek için kendilerine özgü, tam olarak işletmelerinin ihtiyaçlarına göre tasarlanan yazılımlara yönelmek durumunda kalıyorlar.

özel yazılım geliştirme çözümleri
istanbul yazılım şirketleri

Big Data Yönetimi

Most idea olarak, firmaların sektörel ve kendilerine özgü yazılım ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve ihtiyaç duydukları çözümü en doğru şekilde sunabilmek için; mühendislerden oluşan ekibimiz ile %100 Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veriyoruz.
Özel yazılım geliştirme çözümleri hizmeti ancak doğru analiz, doğru proje yönetimi, süreç yönetimi ve uygun geliştirme ekipleri ve alt yapısı ile başarılı sonuçlar doğurur.
Firmaların kendilerine özgü yazılım geliştirmelerinde bir diğer etken ise hizmet aldıkları firmaların sürekliliğinin ve verimliliğinin yüksek olmasıdır. Most idea yazılım; 2005 yılından bu yana gerçekleştirdiği yüzlerce başarılı proje ve 16+ kişilik ekibi ile en kaliteli hizmeti sunmak için her an yanınızda.
Kullandığımız MVC .Net teknolojisi ve MS SQL yada Oracle veri tabanı seçenekleri ile; hem big data yönetebilme imkanı sağlarken aynı zamanda Web, Mobil ve Masa üstü firmaların ihtiyacına göre yazılımlar üretebiliyoruz.

Neden Özel Yazılım Geliştirme Çözümleri

Yurt içi ve Yurt dışında gerçekleştirdiğimiz Erp ve Mrp projeleri sayesinde, işletmelerin tüm süreçlerini yönetebilecek yazılımların analizlerinde ve süreç / sorun tespitlerinde de çalışmalar yapabiliyoruz.

Özel yazılım geliştirme çözümleri konusunda firmalar ilk olarak hep aynı soruya cevap ararlar? “Neden Firmaya Özgü Yazılım?”

Esasen cevap oldukça şeffaf ve nettir; firmaya özgü geliştirelen yazılımlar tamamen firmanın ihtiyaçlarına göre dizayn edilir ve tasarlanır. Böylelikle kolay geliştirilebilme, yüksek performans ve hız, özel tasarım ve arayüz, üstün güvenlik, gereksinim duyabileceğiniz sistemler ile kolay entegrsasyon ve PC, Mac, Tablet, Mobil gibi farklı platformlar üzerinde çalışma imkanı ve rahatlığı sunar.

özel yazılım geliştirme firmaları

Most idea yazılımın; firmalara özgü özel yazılım geliştirmede çözümlerinde ki başarısının en temel nedeni; işin başında müşterilerin özel istek, hedef ve beklentilerinin net olarak belirlenmesidir. Doğru analiz sonrasında tasarlanan ve canlı ortama geçen projelerin ilerleyen süreçlerinde takibi kolayca yapılarak talep edilecek geliştirmeler kolayca entegre edilebilir ve güncellenebilmektedir.

Hemen Bizimle İletişime Geçin

Makale Detayı